Pierwszy w tym roku Piknik Krakowski zawita do parku Jordana

Pierwszy w tym roku Piknik Krakowski zawita już 6 sierpnia do parku Jordana. 

Jak co roku czeka na Was moc atrakcji, dobre jedzenie, zajęcia sportowe i rekreacyjne. Widzimy się w każdy piątek, sobotę i niedzielę w parku im. Henryka Jordana. U piknikowych wystawców i w food truckach będzie można zaopatrzyć się w lokalne produkty, degustować lub zwyczajnie najeść się do syta. Nie zabraknie wyjątkowych zabytkowych pojazdów, w których otrzymamy aromatyczną kawę i rzemieślnicze lody. Zapraszamy do piknikowania, wylegiwania się na kocu oraz relaksowania w rodzinnym gronie. Oddajmy się temu, co kochamy najbardziej: weekendowemu leniuchowaniu, zajadaniu smakołyków i radości życia.

– Krakowskie parki to wspaniałe miejsca rekreacji i wypoczynku, którego szukamy szczególnie latem. Tradycyjnie więc Zarząd Zieleni Miejskiej przygotował ofertę dającą możliwość kreatywnego spędzania czasu w zieleni, w której zatracicie się na cztery różne sposoby. To, co proponujemy, to połączenie rekreacji, odpoczynku i edukacji dla małych i dużych krakowian. Zieloną, miejską przygodę zaczęliśmy już w czerwcu. Cieszymy się, że zwieńczeniem tegorocznej akcji „Zatrać się w zieleni” jest zaproszenie właśnie na Piknik Krakowski – mówi Piotr Kempf, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Niezmiennie celem Pikniku Krakowskiego jest popularyzowanie idei wspólnoty lokalnej, propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz zdrowego stylu życia. Piknik współtworzą wystawcy z dobrym jedzeniem – tak urozmaiconym, aby na miejscu zjeść zarówno śniadanie, jak i obiad. Pozostały czas możemy przeznaczyć na relaks, sport, rekreację i zajęcia „dydaktyczne”.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności