O co powalczy Wisła Kraków w sezonie 2021/2022?

Artykuł sponsorowany

Fani Wisły Kraków z pewnością nie mogą doczekać się już rozpoczęcia kolejnej kampanii ligowej. W poprzednim sezonie Biała Gwiazda do samego końca musiała walczyć o przetrwanie, dlatego też tym razem kibice mają nadzieje, że tak słabo nie będzie. Jak prognozuje nadchodzącą kampanię legalny bukmacher?

Poprzedni sezon w wykonaniu Wisły Kraków

Nie ma co ukrywać, że poprzedni sezon, a także minione lata były sporym rozczarowaniem dla kibiców jednego z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce. Wisła, zamiast walczyć o mistrzostwo, jak na początku XXI wieku, była uwikłana w rywalizację o przetrwanie, która za każdym razem zakończyła się happy endem, jednak niewiele brakowało, aby fani przy Reymonta musieli oglądać występy ich ukochanego zespołu na zapleczu.

Jedną z ciekawostek poprzedniej kampanii może być fakt, że Wisłą Kraków była najgorszą drużyną domową w Ekstraklasie. Widać było, że piłkarzom wyraźnie brakowało tutaj wsparcia fanów w sezonie, gdzie większość rozgrywek została przeprowadzona bez udziału publiczności ze względu na obostrzenia sanitarne.

Tym razem rozgrywki mają zostać wznowione z udziałem publiczności, dlatego też można zakładać, że kibice poprowadzą Wisłę do lepszych wyników na swoim stadionie. Na wyjazdach Biała Gwiazda spisywała się całkiem nieźle, jeśli spojrzymy na to przez pryzmat zespołu, który walczył o utrzymanie.

W ofercie legalnego bukmachera online można było korzystać regularnie z linii na over 2,5 gola i przeciwnika Wisły Kraków przy Reymonta, ponieważ okazało się, że takie zakłady bardzo często kończyły się powodzeniem. Analitycy bukmachera stale zmniejszali kursy na wskazywane zakończenie na finiszu sezonu.

Czas na lepsze jutro?

W klubie z Reymonta dokonało się kilka zmian, które mają wprowadzić lepsze jutro dla fanów, a także piłkarzy Wisły Kraków. Główną roszadą jest ta na stanowisku trenerskim, ponieważ w klubie nie ma już Hyballi, który obecnie podbija inne rynki i jak donoszą media – prawdopodobnie szybko straci prace. Cóż za zaskoczenie, mogą powiedzieć piłkarze Białej Gwiazdy.

Wisła Kraków na starcie kampanii 2021/2022 nie jest typowana przez bukmachera do walki o europejskie puchary, natomiast nie powinna również walczyć o przetrwanie. Można powiedzieć, że analitycy w tym przypadku spodziewają się miejsca w środku tabeli, czyli raczej spokojnej kampanii, jednak wszystko może się zmienić przed rozpoczęciem sezonu. Ciągle trwa rynek transferowy, a roszady mogą mocno wpłynąć na przewidywania PZbuk bukmacher, który wystawia swoją ofertę online.

Dla fanów Wisły sezon spędzony na spokojnie w środku tabeli z pewnością byłby małym progresem w stosunku do tego, czego doświadczyli w ostatnich latach, jednak przy Reymonta na pewno liczą, że w ciągu kilku lat powrócą do walki o europejskie puchary, a może nawet i mistrzostwo Polski.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Sprawdź najnowsze aktualności na naszym serwisie: https://cowkrakowie.pl/category/aktualnosci/

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności