Kobieta wykorzystała fakt upojenia alkoholowego mężczyzny śpiącego na przystanku tramwajowym

Kobieta wykorzystała fakt upojenia alkoholowego mężczyzny śpiącego na przystanku tramwajowym przy pl. Wszystkich Świętych. Wyciągnęła z jego portfela gotówkę, przejęła leżący na ziemi telefon, a następnie wraz partnerem oddaliła się z miejsca zdarzenia. Ponieważ całą sytuację obserwował operator monitoringu, kilka minut później oboje zostali ujęci.

Ok. 22.50 operator monitoringu dostrzegł leżącego na ławce mężczyznę. Po chwili podeszła do niego kobieta, włożyła mu do kieszeni leżący na chodniku telefon, a następnie pomogła mu usiąść. Nieoczekiwany zwrot wydarzeń nastąpił później…. kobieta usiadła mu na kolanach, kładąc jego rękę na swoim udzie, a następnie upewniwszy się, że jej partner jest w pobliżu, włożyła komórkę do swojego biustonosza.

Na koniec zwinnym ruchem wyciągnęła mu z kieszeni portfel i zabrała znajdującą się w nim gotówkę. Reakcja strażników była równie szybka, jak działania sprytnej pary. Ok. 23 patrol namierzył ich na wysokości Konsulatu USA przy ul. Stolarskiej, a następnie przekazał w ręce policjantów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Nietrzeźwy kierowca zaparkował samochód na prywatnej posesji policjanta

Znaki „Zgnilec amerykański pszczół” w Krakowie

Fot. SM

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności