45-latek zniszczył siekierą murowany dom

45-latek zniszczył siekierą murowany dom znajdujący się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ul. Gustawa Morcinka. Strażnicy miejscy ujęli agresywnego mężczyznę i przekazali wezwanym na miejsce policjantom.

O grupie osób spożywających alkohol, a przy tym głośno się zachowujących poinformował dyżurnego w sobotni wieczór jeden z działkowców. Mieli zorganizować sobie imprezę na nieogrodzonym terenie byłych ogródków, tuż za wiaduktem kolejowym.

Gdy patrol pojawił się na miejscu impreza trwała w najlepsze, a opisywany mężczyzna biegał z siekierą w ręku. Wezwany do odrzucenia niebezpiecznego narzędzia zastosował się do polecenia. Został ujęty i wylegitymowany. Strażnicy nałożyli na niego mandat karny za zakłócania spokoju i porządku publicznego, a wezwani na miejsce policjanci przejęli dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Z relacji innych działkowców, którzy zjawili się na miejscu wynikało, że to właśnie ten mężczyzna zniszczył siekierą drzwi, zamek oraz klamkę domu znajdującego się na terenie ogródków.

Fot. SM

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności