Wygraj podwójny bilet na spektakl „Pozytywni”

Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie!

Tym razem mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na spektakl komediowy „Pozytywni”. Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca o godzinie 18:00 w Kinie Kijów.

POZYTYWNI to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają Magdalena Boczarska, Olga Bołądź/Hanna Konarowska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser: Krzysztof Czeczot i autor sztuki Cezary Harasimowicz. „POZYTYWNI” to kultowy już spektakl grany przy nadkompletach publiczności nie tylko na deskach warszawskiego Teatru IMKA ale i w całej Polsce.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco… Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne.

Aby mieć szansę na wygranie podwójnego zaproszenia – wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe.

  • O której godzinie grany jest drugi spektakl „Pozytywni” w Kinie Kijów?
  • Napisz co zrobiłeś/lub co Cię spotkało najbardziej pozytywnego w życiu? (Zdjęcia mile widziane)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl w tytule wpiszcie „Pozytywni”

Na wasze zgłoszenia czekamy do środy (23 czerwca), do godziny 20:00. Zwycięzcę powiadomimy maksymalnie do piątku. Zaproszenia zostaną przesłane w formacie PDF – trzeba je będzie wydrukować i pokazać przed wejściem.

Nasza redakcja wybierze popraną i najciekawszą odpowiedź.

Powodzenia!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności