Wygraj bilety na spektakl „Prywatna Klinika”

Konkurs zakończony, bilety wysłane do zwycięzców.

Mamy dla was kolejne bilety na spektakl komediowy! Tym razem chętnie rozdamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Prywatna Klinika”. Wydarzenie odbędzie się 27 czerwca, o godzinie 19:00 w Kinie Kijów.

Prywatna Klinika, to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę. Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie. Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza.

Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.

Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku – Johna Chapman i Dave’a Freeman – nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie! Aby mieć szansę na wygranie jednego z dwóch podwójnych zaproszeń – wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytania konkursowe:

  1. Organizatorem tego spektaklu jest firma COPA Agencja Artystyczna. Jakie jeszcze wydarzenia organizowane są w Kinie Kijów przez tę firmę? (wymień minimum dwa wydarzenia tego organizatora)
  2. Dokończ zdanie: Chcę pójść na ten spektakl ponieważ…

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl w tytule wpiszcie „Prywatna Klinika”

Nagrodzimy dwie poprawne i najciekawsze odpowiedzi. Zwycięzcy otrzymają od nas bilety w formacie PDF, które należy wydrukować. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 20 czerwca do godziny 20:00. O wygranej powiadomimy was tego samego dnia.

Zachęcamy również do zakupów biletu na ten spektakl. Będzie grany o 16:00 i 19:00. Bilety dostępne są na tej stronie.

Powodzenia!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności