W Galerii Bronowice będzie można skorzystać z usług bezpłatnego serwisu rowerowego. To nie wszystko!

W dniach 17-19 czerwca Galeria Bronowice zmieni się w rowerową przystań za sprawą akcji ROWERland. Będzie to prawdziwe święto jednośladów, obfitujące w moc tematycznych atrakcji i konkursów. Uczestników wydarzenia czekają m.in.: bezpłatny serwis rowerowy, pokazy BMX przygotowane przez profesjonalną szkołę, konkurs ,,Jazda po nagrody” i wiele więcej. Wydarzenie potrwa aż trzy dni, odbędzie się w czwartek i piątek w godzinach 13:00-19:00 oraz w sobotę w godzinach 11:00-19:00.

Sprawny rower to podstawa

Lubisz spędzać czas wolny przemierzając świat na swoim jednośladzie? Bezpieczeństwo i komfort jazdy na rowerze to podstawa, dlatego każdego dnia eventu będzie można skorzystać z usług bezpłatnego serwisu rowerowego. Serwisanci za darmo przeprowadzą podstawową diagnostykę rowerów, dokonując prostych prac konserwatorskich, tj. regulacji hamulców, przerzutek i ciśnienia w kołach, smarowania łańcuchów czy sprawdzenia oświetlenia. Punkt będzie czynny 17 i 18 czerwca w godzinach 13:00-19:00 oraz 19 czerwca w godzinach 11:00-19:00. Zlokalizowany będzie przy wejściu głównym do Galerii Bronowice, od strony marketu OBI.

Rower w roli głównej

Coraz więcej krakowian przesiada się na rowery, wybierając jednoślad jako główny środek transportu zarówno do szkoły, na uczelnię czy do pracy, ale też na weekendowe wycieczki poza miasto. Stwarza to świetną okazję nie tylko do podzielenia się pasją do jazdy na rowerze, ale i otrzymania upominków! Galeria Bronowice przygotowała konkurs na swoim profilu na Facebooku. Co zrobić, by wziąć w nim udział? Wystarczy w dniach 14-16 czerwca wstawić zdjęcie ze swojej rowerowej wyprawy w komentarzu pod postem konkursowym. 18 czerwca dziesięć zwycięskich fotografii zostanie nagrodzonych kartami podarunkowymi o wartości 50 zł oraz bidonami. Odbiór wygranej będzie możliwy dzień później na stanowisku konkursowym „Jazda po nagrody”.

 Jazda po nagrody” – konkursy kołem się toczą

Co łączy spalone kalorie, wyprodukowane watogodziny, kreatywnie spędzony czas i ekologię? Energorower!, na którym za pomocą własnych mięśni będzie można wykręcić nagrodę – jedną z 50 kart podarunkowych o wartości 50 zł. Aby wziąć udział w zabawie, należy w punkcie konkursowym okazać paragon (z datą 17, 18 lub 19 czerwca), na kwotę min. 150 zł oraz wyprodukować określoną ilość energii, jadąc przez dwie minuty na energorowerze. Informacja o watogodzinach wyświetli się na ekranie, do którego podłączona będzie maszyna. Jeżeli nie uda się ukończyć zadania lub karty zostaną wydane mocniejszym zawodnikom (obowiązuje godzinowy limit kart), uczestnik otrzyma w nagrodę bidon, idealnego towarzysza rowerowych wycieczek. Konkurs odbędzie się w sobotę, 19 czerwca w godzinach 12:00-18:00.

Bezpłatny serwis rowerowy czy konkursy to jeszcze nie koniec atrakcji! BMX SCHOOL, jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku rowerowym, przeprowadzi pokazy i szkolenia z akrobatycznej jazdy na wszystkich poziomach zaawansowania, zapewniając uczestnikom kompleksową opiekę trenerską i fantastyczną atmosferę.

W trakcie wydarzenia obowiązują zasady reżimu sanitarnego – w przestrzeni zamkniętej zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności