Fajne miejsce na randkę w Krakowie – Piwne Spa

Artykuł sponsorowany

Kraków jest jednym z najromantyczniejszych miast w Polsce. Nie bez powodu to właśnie w Krakowie ma miejsce tak wiele zaręczyn, sesji ślubnych i randek. Szukając fajnego miejsca na randkę warto wybrać miejsce w którym można poczuć się swobodnie, powinno się również zwrócić uwagę na odpowiednią lokalizację. Miejscem gwarantującym oba te warunki z pewnością jest Piwne Spa.

Romantyczne miejsca w Krakowie

Kraków oferuje wiele wspaniałych miejsc. Niecodzienny klimat miasta jest spowodowany m.in. historią która na każdym kroku przeplata się ze współczesnością. Stare miasto prezentuje piękną architekturę pamiętającą epokę renesansu i barok. Niewątpliwie jest to miasto, w którym można zaplanować idealną randkę. Sprawdzonym pomysłem na początek randki jest spacer bulwarami wzdłuż Wisły. Przy okazji można wstąpić na Wawel i z wysokości podziwiać piękny zachód słońca. Inną propozycją jest romantyczna kolacja w samym sercu miasta. Rynek Główny to świetna lokalizacja, gwarantuje piękne widoki i umożliwia wyjście na pyszną kolację czy kawę. Jest to również lokalizacja z której łatwo dotrzeć do innych niezwykle atrakcyjnych miejsc, jak m.in. Piwne Spa. Atrakcja mieści się na ulicy Floriańskiej 13, tuż obok Rynku Głównego co umożliwia łatwe przemieszczenie się z restauracji czy kawiarni do SPA.

Randka w Piwnym Spa w Krakowie

Oferta Piwnego Spa w Krakowie z pewnością pozwoli zaplanować romantyczny wieczór. Randka w Piwnym Spa to wyjątkowy relaks dla ciała i zmysłów. Nie bez powodu zdecydowana większość rezerwacji w SPA jest zamawiana przez pary. Poza kąpielami obiekt przyciąga gości również pięknym wystrojem i niespotykanym klimatem. Salon znajduje się w podziemiach zabytkowej, XIV wiecznej kamienicy, dzięki temu panuje tam wyjątkowy spokój i nie słychać dźwięków dobiegających z gwarnej ulicy Floriańskiej i Rynku. Wewnątrz Piwnego Spa w Krakowie panuje kameralny klimat, pomieszczenia i łaźnie kąpielowe są oświetlane delikatnym światłem i świecami. W tle słychać relaksacyjną muzykę. Dodatkowo kąpielowe pokoje są zamykane, tak więc podczas kąpieli zakochana para przebywa tylko w swoim towarzystwie.

Oferta Piwnego Spa na randkę

Piwne Spa jest fajnym miejscem na randkę w Krakowie, przy wyborze kąpieli na daną okazję warto wziąć pod uwagę upodobania partnerki/partnera. SPA oferuje kąpiele piwne, winne i mleczne, część z nich jest także poprzedzona seansem w saunie Infrared, działającej za zasadzie promieniowania podczerwonego. Jedną z najczęściej wybieranych kąpieli na randkę jest kąpiel romantyczna.

Kąpiel Romantyczna z wyjątkową oprawą

Kąpiel romantyczna to niezwykłe doświadczenie, dlatego SPA poleca ten rodzaj zabiegu na randki, rocznice a nawet zaręczyny! Kąpiel romantyczna rozpoczyna się seansem w saunie infrared, następnie para udaje się do kąpielowej łaźni, w której może liczyć na pełną prywatność. Kąpiel przygotowywana jest na bazie sproszkowanego koziego mleka z dodatkiem olejku z passiflory. Dodatkowym udogodnieniem są pływające na tafli wody płatki róż. Wokół pięknej, drewnianej wanny również w towarzystwie płatków róż płoną świece. Poza romantyczną kąpielą, randka w Piwnym Spa urozmaicona jest także degustacją pysznych czekoladek i butelką prosecco. Po kąpieli dodatkowo zaleca się relaks na słomianym łożu. Taki wypoczynek jest równie romantyczny jak sama kąpiel, poza tym wspomaga wchłanianie substancji odżywczych zawartych w kąpieli.

Randka z kąpielą w winie

Kolejną propozycją na fajną randkę w Piwnym Spa w Krakowie jest kąpiel winna. Kąpiel ta dostępna jest w wersji standardowej oraz w wersji VIP. Oferta standardowa zapewnia kąpiel winną, degustację wybranego trunku w postaci 1 lampki na osobę oraz relaks na słomianym łożu. Natomiast kąpiel winna VIP podobnie jak kąpiel romantyczna rozpoczyna się seansem w saunie, po którym para udaje się do kąpielowego pokoju. W łaźni poza wyjątkową kąpielą na bazie czerwonego wina i relaksem na słomianym łożu, na zakochanych czeka również nieograniczona degustacja trunku! Podsumowując, niezależnie od wyboru kąpieli pobyt w SPA jest wyjątkowy, relaksuje i pozwala oderwać się od codzienności, a pracownicy Piwnego Spa dokładają wszelkich starań aby usługi były najwyższej jakości.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności