W ten weekend otwarcie Arena Garden Street Food Market [program]

Strefa Areny Garden przy TAURON Arenie Kraków zaprasza na wielkie rozpoczęcie sezonu 2021! W sobotę, 15 maja, w dniu otwarcia ogródków restauracyjnych, na gości będą czekać trucki ze street food-owym jedzeniem z różnych zakątków świata. Wieczorem na scenie wystąpi Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru. W niedzielę, 16 maja, odbędzie się Wielkie WOW na otwarcie Areny Garden, czyli pokaz dla dzieci i dorosłych.

Niepowtarzalna atmosfera, wystrój w klimacie ogrodu, możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi i oczywiście smaczne jedzenie to wszystko sprawiało, że w ubiegłym roku Arena Garden działająca przy TAURON Arenie Kraków cieszyła się ogromnym zainteresowaniem krakowian. Co czeka na gości tym razem?

Oczywiście strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. W tym roku miłośnicy street foodu mogą sięgnąć po dania z różnych zakątków świata: jest kuchnia grecka i ramen, znajdziemy też klasyki w postaci frytek i burgerów, gofrów oraz lodów, będą też „Śniadania na trawie”. Letnie wieczory spędzane na leżaku nie mogą się obyć bez chłodnych napojów, których będzie pod dostatkiem.

Tegoroczną nowością będzie możliwość wynajęcia miejsca np. na imprezy urodzinowe. Utworzone zostaną również przestrzenie do kameralnego spędzenia czasu z przyjaciółmi. Wszystko to pod palmami, w letnim klimacie, przy kolorowych stołach i wygodnych, wiklinowych budkach, doskonale znanych z gorących plaż. Wewnątrz budynku staną również kolorowe kanapy, na których będzie można schronić się przed upałem lub przed deszczem albo po prostu zrelaksować się w zacisznym miejscu.

Wzorem zeszłego sezonu, w strefie znajdzie się wiele miejsc przeznaczonych do zrobienia sobie zdjęć, m.in. roślinna ścianka z neonem #weźżewyluzuj – hasło to będzie tegorocznym motywem przewodnim strefy.

Weekend otwarcia

Na sobotę, 15 maja zaplanowane zostały wydarzenia otwierające: na scenie Areny Garden wystąpi Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru. Strefa będzie czynna od godz. 11:00.

W tym samym dniu przy TAURON Arenie Kraków zaparkuje również Krwiobus, w którym, w godz. 12:00-17:00 będzie można oddać krew. Dodatkowe informacje o akcji „Oddaj krew w Czyżynach” są dostępne na Facebooku.

W niedzielę, 16 maja, strefa będzie czynna od godz. 11:00. O godz. 17:00 rozpocznie się Wielkie WOW na otwarcie Areny Garden, czyli pokaz Doktora WOW dla dzieci i dorosłych.

Warto wiedzieć

Strefa Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 13:00-23:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 11:00 do ostatniego gościa.

Organizatorem strefy jest firma Meta sp. z o.o., współorganizatorem jest Arena Kraków S.A.

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Bieżące informacje można śledzić na profilu strefy oraz na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności