W piątek otwarcie Parku Wodnego. Zasady korzystania z hali basenowej

Mamy bardzo dobrą informację dla osób, które chcą się wybrać na halę basenową do Parku Wodnego lub Klubu Treningowego Fit Parku. Już od 28 maja cały obiekt ponownie będzie czynny!

Krakowski Park Wodny to obiekt, który od 2000 r. zapewnia świetną zabawę i doskonały wypoczynek zarówno mieszkańcom Małopolski, jak i turystom odwiedzającym Kraków. W Parku Wodnym znajdziecie pełną gamą atrakcji takich jak: bicze wodne, stacje hydromasaży dennych oraz bocznych, leżanki z hydromasażami, jacuzzi z wodą solankową, Rwąca Rzeka, Tęczowa Ścieżka, ścianki wspinaczkowe, miejsca do sportów wodnych (siatkówka, koszykówka, piłka wodna), tory do pływania. W strefie dla najmłodszych znajduje się brodzik z Wyspą Piratów i trzema małymi zjeżdżalniami oraz Tęczową Zjeżdżalnią, a tuż przy nim rodzinna zjeżdżalnia o nazwie Aligator.

Nie zapominajmy również o zjeżdżalniach zewnętrznych KONGO, NITRO, TWISTER, SPEED FIRE oraz największa rura wewnętrzna – pontonowa MAMBA.

Regulamin bezpiecznego korzystania z obiektu oraz zasady bezpieczeństwa:

Zgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego, który powołuje się na doniesienia WHO i CDC, COVID-19 nie jest chorobą wodozależną, wirus SARS-CoV-2  jest podatny na uzdatnianą wodę, która w warunkach basenowych eliminuje wirusa. Nie stwierdzono przypadków zakażenia tym wirusem poprzez wodę przeznaczoną do celów rekreacyjnych o kontrolowanej jakości.

W trosce bezpieczeństwo Park Wodny podjął szereg działań zgodnie z wytycznymi Ministra Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego, których celem jest ochrona zdrowia i zapewnienie bezpiecznego pobytu w naszym obiekcie.

Zobaczcie jakie zmiany organizacyjne Was czekają na Was w obiekcie!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności