Jak będzie działać Energylandia?

Artykuł partnera

21 maja to data długo wyczekiwanego otwarcia sezonu zabawy w Parku Rozrywki Energylandia. Jedna z najbardziej popularnych miejscówek na mapie Polski to nie tylko moc atrakcji i wypełniony po brzegi kalendarz widowisk i pokazów, ale również dbałość o zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i higieny na terenie całego Parku.

WEJŚCIE DO PARKU

Ze względu na wytyczne i aktualne przepisy, Energylandię obowiązuje utrzymanie max. 50% przepustowości. Jako że, nadchodzący czas otwarcia określa się tak zwanym sezonem niskim, dlatego wejście do Parku nie wymaga rezerwacji. Bilety można zakupić bez rezerwacji w kasach na miejscu, jak i internetowo – tutaj. Energylandia to, aż 35 hektarów powierzchni oferowanych odwiedzającym gościom. Ogromny teren i bezwzględne przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa, higieny i dezynfekcji zapewniają swobodną zabawę wszystkim chętnym do rozrywki zwiedzającym.

GASTRONOMIA

Do aktualnie obowiązujących wytycznych dostosowane będą również punkty gastronomiczne na terenie Energylandii. Od otwarcia bram Parku, aż do 28 maja z restauracji będzie można korzystać na świeżym powietrzu – w ogródkach, zachowując odpowiedni dystans pomiędzy stolikami (co drugi stolik, w dystansie 1,5 metra). Po 28 maja lokale gastronomiczne mogą przyjmować gości wewnątrz pomieszczeń, przestrzegając wytycznych dotyczących zajmowanych stolików.

POKAZY I WIDOWISKA

Już od pierwszego dnia sezonu 2021, w Energylandii będzie można zobaczyć wszystkie pokazy i widowiska. Cyrkowe show, radosne maskotki, bąbelkowa wróżka dla najmłodszych. Na driftowy asfalt powraca także uwielbiana ekipa kaskaderska Energylandia Extreme. Godziny pokazów można sprawdzić a stronie internetowej parku. Na widowniach będzie mogło zasiadać 50% publiczności.

PRZEDSPRZEDAŻ

Otwarcie nowego sezonu to również promocje cen biletów. Z aktualnej obniżki – nawet do 20 złotych taniej na wybrane bilety – można skorzystać do 20 maja 2021 roku. Promocja obejmuje bilety w formie elektronicznej,

  • bilet normalny od 140 cm – 119 zł /szt. zamiast 139 zł
  • bilet normalny 2-dniowy od 140 cm – 209 zł /szt. zamiast 249 zł
  • bilet ulgowy do 140 cm – 79 zł /szt. zamiast 89 zł
  • bilet ulgowy 2-dniowy do 140 cm/ 139 zł /szt. zamiast 159 zł

 Zakupione bilety promocyjne można wykorzystać w terminie do 31 października w godzinach otwarcia Parku. Więcej na temat promocji można dowiedzieć się tutaj.

BON TURYSTYCZY

Energylandia oferuje swoim gościom możliwość wykorzystania bonu turystycznego przy zakupie biletów do Parku. Aby zrealizować bon, wystarczy oprócz zakupu biletu, wybrać jedną dodatkową usługę w postaci posiłku lub noclegu. Bon turystyczny można zamienić na dowolne bilety dla całej rodziny. Bon turystyczny na terenie Parku można wykorzystać, decydując się na jedną z trzech kombinacji bilet + nocleg (np. pole namiotowe w cenie 10 złotych za dobę), bilet + kupon na posiłek (każdy kupon ma wartość 50 złotych, które można dowolnie wykorzystać we wszystkich dostępnych lokalach na terenie Parku – nawet dobierając większą ilość kuponów) lub bilet + nocleg + kupon na posiłek (jako połączenie wszystkich dostępnych usług). 

Aby zrealizować bon, należy:

1. Wybrać odpowiedni dla siebie pakiet. Zakup biletu musi łączyć się z usługą dodatkową (nocleg lub kupon na posiłek)

2. Uzupełnić formularz i skorzystać z kasy biletowej oznaczonej logo BON TURYSTYCZNY

3. W kasie podać kod bonu oraz kod SMS, który otrzymasz w celu realizacji bonu Bony turystyczne obejmują rabaty, promocje i możliwość realizacji w ramach wycieczek szkolnych. Więcej informacji i cennik biletów indywidualnych można znaleźć tutaj.  

WAŻNOŚĆ BLETÓW

Ważność wszystkich biletów elektronicznych zakupionych na sezon 2021 zostaje przedłużona do 31.10.2021r. Dotyczy to także wszystkich biletów zakupionych w ramach przedsprzedaży. Przedłużamy również ważność biletów elektronicznych i prezentowych z sezonu 2020, których pierwotna ważność była przedłużona do 25.06.2021r.Jeśli chodzi o ważność biletów rocznych, przedłużamy je o 50 dni za sezon 2020 oraz o dodatkowe 30 dni zgodnie z planowanym kalendarzem 2021 – czyli razem 80 dni.

Trudny i wymagający czas izolacji i braku kontaktów towarzyskich chyli się ku końcowi, najlepszym zobrazowaniem początku odbudowania relacji międzyludzkich, wesołej zabawy i beztroskich chwil jest otwarcie nowego sezonu w najbardziej rozrywkowym Parku w Polsce. Energylandia oprócz wielu atrakcji i mocy radości zapewnia bezpieczeństwo i swobodę korzystania z całej oferty Parku wszystkim odwiedzającym.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności