Efekty wypełniania ust

Artykuł sponsorowany

W obecnych czasach poprawa wyglądu nie stanowi żadnego problemu dla medycyny estetycznej. Dzięki istnieniu wielu preparatów charakteryzujących się silnym i szybkim działaniu można zniwelować zmarszczki, odmłodzić wygląd i uczynić usta pełniejszymi. Do tego ostatniego stosuje się właśnie wypełniacze, które gwarantują idealny efekt zaraz po zabiegu.

Kiedy zdecydować się na wypełnianie ust?

Pełne usta są obiektem pożądania wielu kobiet, które chcą wyglądać bardzo atrakcyjnie i pobudzić pewność siebie. Aby osiągnąć taki efekt, wystarczy zapisać się na zabieg wypełniania ust specjalnym preparatem, co nada im naturalny wygląd. Dobór konkretnej substancji ustala się podczas konsultacji z lekarzem, który po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentką wskaże najbardziej odpowiedni. Niezależnie od ostatecznego wyboru, żaden z preparatów nie zmienia struktury i wyglądu innych tkanek w okolicy ust. Zabieg zajmuje maksymalnie godzinę i przeprowadzany jest w wygodnej pozycji, a na uwagę zasługuje fakt, że zaraz po wyjściu z gabinetu można wrócić do normalnego funkcjonowania. Jedynymi środkami ostrożności jest unikanie wykonywania ćwiczeń siłowych, korzystania z basenu oraz sauny. Na wypełnianie ust warto udać się jeżeli tracą swoją jędrność oraz objętość. Wówczas najczęściej wstrzykuje się w nie kwas hialuronowy, którego zadaniem jest przywrócenie im naturalnego wyglądu. Jeżeli nawet niewielkie powiększenie ust nie spotyka się z aprobatą danej osoby, zawsze może skorzystać z zabiegu ich nawilżenia oraz wymodelowania. Efekty po wykorzystaniu opisanej substancji mogą się utrzymać nawet do 14 miesięcy, po tym czasie można ponownie się zapisać.

Wypełnianie ust w profesjonalnym gabinecie

Zakładając, że podjęto już decyzję o wypełnieniu ust, kolejnym krokiem jest wybór gabinetu, w którym się on odbędzie. Funkcjonuje wiele placówek, lecz przede wszystkim warto kierować się opiniami w Internecie, oraz wśród znajomych. Podejrzenie niskie ceny powinny być sygnałem ostrzegawczym, by poszukać innego miejsca. Może się bowiem okazać, że to jedynie pozorna oszczędność, a zamiast pięknych ust powstaną blizny. Dlatego powinno wybierać się jedynie profesjonalne miejsca, z odpowiednio przeszkolonym personelem. Uwagę powinien zwracać także poziom sterylności, czyli nie tylko czystość w środku, ale również stosowanie jednorazowych rękawiczek, czy urządzeń. Sam zabieg zasadniczo nie wymaga znieczulenia, ale na życzenie pacjentki, może być ono zaaplikowane. Decydują się na nie najczęściej osoby, które są nieco bardziej wrażliwe na ból, wolą się w ten sposób zabezpieczyć przed dyskomfortem. Wypełnianiu ust może poddać się niemal każdy, ponieważ istnieją przeciwwskazania. Zalicza się do nich ciążę i okres karmienia piersią, a także niektóre choroby. Są to między innymi padaczka, nowotwory. Zabieg jest wykluczony również w przypadkach nawracających zapaleń skóry i skłonności do tworzenia się blizn. Jeżeli żadna z tych przesłanek nie występuje, decyzja o wypełnianiu ust jest całkowicie bezpieczna.

Patronem artykułu jest Medistica – wypełnianie ust Kraków.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności