Dzień Dziecka przed Tauron Areną Kraków [program]

Dzień Dziecka w Arenie Garden będzie trwać przez cały weekend! Przygotowano mnóstwo atrakcji!

Program wydarzeń

Sobota, 29 maja

W sobotę o godz. 11.00 w strefie przy TAURON Arenie Kraków zaparkuje interaktywna ciężarówka Wawel Truck wypełniona po brzegi słodyczami. W środku na odwiedzających będzie czekać ogromna dawka gier i zabaw.

O godz. 12.00 rozpoczną się zajęcia artystyczne, taneczne i sportowe z animatorami ze „Swim test”– najmłodsi będą mieli okazję nauczyć się robienia bransoletek i breloków, chustek na głowę oraz zająć się malowaniem i kolorowaniem. Odbędą się również zajęcia taneczne i sportowe konkursy, m.in. wyścigi rzędów, konkurs celności, zabawy z chustą animacyjną oraz trick board – zabawy potrwają aż do godz. 17.00.

Między godz. 15.00 a 17.00 na scenie Areny Garden odbędzie się „Lenizm z grami planszowymi Alexander w Arena Garden”, podczas którego Krzysztof Ferdyn będzie rozdawał gry i gadżety od firmy Aleksander Gry i Zabawki.

O godz. 17.00 zostanie wystawiony spektakl dla dzieci „Kruszynka” o cyrkowej słonicy przygotowany przez Teatr Lalek Pinokio. To przepiękne, edukacyjne wydarzenie dla dzieci odkryje przed nimi magię teatru oraz pokaże wartość przyjaźni, zrozumienia, akceptacji i pomocy potrzebującym.

Niedziela, 30 maja

Niedzielne atrakcje rozpoczną się o godz. 11.00 – przed TAURON Arena Kraków ponownie stanie Wawel Truck, ajuż od południa na wszystkie dzieci będą czekali animatorzy z Sali Zabaw Fikołki Bonarka. Spodziewajcie się chodzących maskotek postaci z bajek, tańców, malowania buziek, skręcania balonów oraz zabaw z chustą!

O godz. 17.00 na scenie wystąpi Klaun (Teatr Kulka) z Iki-studio, który z łatwością sprawi, że na dziecięcych twarzach pojawi się ogromny uśmiech! O godz. 18.00 rozpoczną się warsztaty cyrkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To będzie fantastyczny weekend!

W strefie Areny Garden na wszystkich czekają wygodne leżaki, miejsca do odpoczynku oraz food trucki z jedzeniem z różnych stron świata. Jeśli nastąpi pogorszenie pogody, wszystkie atrakcje zostaną przeniesione do foyer TAURON Areny Kraków (od strony Parku Lotników Polskich).

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności