Znęcał się nad kobietą. Agresor usłyszał już zarzuty

Dzięki współpracy kryminalnych z Częstochowy z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce zatrzymany został 35-latek. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się i zgwałcenie swojej konkubiny. Decyzją sądu na 3 miesiące trafił do aresztu. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Koszmar kobiety trwał prawie rok. Jej 35-letni konkubent znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Wyzywał ją, ubliżał, siłą przetrzymywał w domu, szarpał, kopał, uderzał różnymi przedmiotami, a nawet ranił nożem. Gdy po raz kolejny dotkliwie ją pobił metalową rurką i zmusił do obcowania płciowego, uciekła z domu i powiadomiła organy ścigania.

Po zdarzeniu mężczyzna wyjechał z miasta. Kryminalni ustalili, że może on przebywać na terenie województwa małopolskiego. Ustalenia częstochowskich stróżów prawa i zaangażowanie funkcjonariuszy z KPP w Wieliczce pozwoliły namierzyć i zatrzymać mężczyznę na terenie powiatu wielickiego.

Agresor usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu na 3 miesiące trafił do aresztu. Za znęcanie się nad konkubiną, zgwałcenie, bezprawne pozbawienie wolności i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Żródło: KMP Częstochowa

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności