Policjanci przeszukali mieszkanie 27-latka na Krowodrzy

12 kwietnia br. policjanci udali się do Wieliczki, gdzie według zebranych informacji w jednym z tamtejszych garaży miały być ukryte narkotyki. W godzinach wieczornych kryminalni, obserwując wytypowane miejsce, zauważyli mężczyznę wchodzącego do garażu.

Funkcjonariusze przeszukali garaż czego efektem było znalezienie pakunku z białym proszkiem, który został zabezpieczony do badań. Następnie policjanci wraz z mężczyzną udali się do Krakowa. Kryminalni ustalili, że 27-latek wynajmował w rejonie Krowodrzy mieszkanie, które również zostało przeszukane.

Tam również ujawnione zostały nielegalne substancje, które przebadano za pomocą testerów narkotykowych. W sumie policjanci zabezpieczyli  ponad 720 gramów amfetaminy, prawie 13 gramów ecstasy oraz ponad 2 gramy marihuany. 27-latek został przewieziony do krakowskiej komendy, gdzie w trakcie przesłuchania przyznał się do winy.


Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz czynienia przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu. Wobec 27-latka zastosowany został policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności