Nowy termin 19. Cracovia Maraton

Na 24 kwietnia 2022 roku wyznaczony został nowy termin 19. edycji Cracovia Maraton. Tym samym, wydarzenia towarzyszące – Cracovia Maraton na Rolkach, 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego oraz Bieg Nocny na 10 km planowane są 23 kwietnia 2022 roku.

Wszystkich, którzy wcześniej zapisali się na listy startowe i uiścili opłaty za udział w 19. Cracovia Maraton, Cracovia Maraton na Rolkach, 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego oraz Biegu Nocnym na 10 km, zachęcamy do pozostania z nami – przypominamy, że osoby te będą miały przeniesione wpisowe na rok 2022.

Jeszcze tylko do 30 kwietnia 2021 roku można również wystąpić o zwrot opłaty startowej – wysyłając e-mail na adres: zapisy@zis.krakow.plw tytule wpisując „Zwrot opłaty startowej za… (nazwa imprezy)”, a w treści: imię i nazwisko uczestnika, numer startowy i adres e-mail podany przy rejestracji. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na zwrot opłat.

Decyzje odnośnie do wznowienia zapisów, a także pozostałych aspektów związanych z organizacją 19. Cracovia Maraton i wydarzeń towarzyszących, będą podejmowane w zależności od sytuacji epidemicznej oraz obowiązujących obostrzeń i regulacji.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności