Zapraszamy na spektakl komediowy „Wieczór panieński plus”

Zapraszamy na spektakl komediowy „Wieczór panieński plus”

Najnowsza komedia Marcina Szczygielskiego w reżyserii Marii Seweryn Wieczór panieński zdarza się raz… na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady – Marcin Szczygielski.

Wydarzenie odbędzie się w Kinie Kijów w sobotę, 29 maja 2021 o godzinie 16:00

 Bilety dostępne są na tej stronie

Uwaga! Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym, w sprzedaży dostępne jest 50% miejsc na widowni, kupując bilet dla pary, mają Państwo gwarancję wolnych miejsc z obu stron.

Obsada:
– Katarzyna Skrzynecka
– Wiktoria Gąsiewska
– Anna Iberszer
– Tomasz Bednarek
– Marek Kaliszuk / Stefano TerrazzinoAutor – Marcin Szczygielski
Reżyseria – Maria Seweryn
Kostiumy – Krzysztof Łoszewski
Muzyka – Zdzisław Kalinowski

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności