Zakład Ubezpieczeń Społecznych otrzymał prestiżowe wyróżnienie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych otrzymał prestiżowe wyróżnienie European Quality Certificate 2020 za wdrożenie e-wizyty w ZUS. Wideorozmowa z ekspertem Zakładu pozwala załatwić wiele spraw bez konieczności wychodzenia z domu. Z takiego rozwiązania skorzystało już ponad 40,5 tys. klientów.

European Quality Certificate to dowód uznania dla  najlepszych pod względem jakości rozwiązań na rynku. W tym roku, w kategorii Usługa została nagrodzona e-wizyta w ZUS.

ZUS wprowadził takie rozwiązanie w październiku 2020 r. W ciągu kilku miesięcy z wideorozmowy z ekspertem ZUS skorzystało ponad 40,5 tys. klientów. E-wizyta jest też dostępna dla osób niesłyszących i niedowidzących. Codziennie e-wizytę rezerwuje kilkaset osób w całym kraju.

Wyróżnienie dla e-wizyty w ZUS to ogromny sukces. Certyfikat świadczy o jakości i wysokich standardach w prowadzonej działalności. Motywuje też do ciągłego doskonalenia się. To docenienie profesjonalizmu, zaangażowania i dążenia do świadczenia usług o najwyższej jakości.  Warto pamiętać, że to nie pierwszy certyfikat, jaki otrzymał Zakład. Tytuł European Quality Certificate 2018 trafił do ZUS za wdrożenie stanowiska doradcy emerytalnego – czytamy na stronie ZUS

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności