W tym miejscu będzie zmieniona organizacja ruchu drogowego

Od czwartku, 4 marca wprowadzona będzie zmieniona organizacja ruchu drogowego na ul. Bociana – informuje wykonawca linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju do Górki Narodowej. Z kolei od 2 marca wchodzą zapowiadane wcześniej kolejne zmiany na wysokości wyłączonego z ruchu przystanku przy rondzie na Mackiewicza.

W czwartek, 4 marca od około godziny 9.00 na ul. Bociana, na odcinku od składu materiałów budowlanych do budynku na ul. Siewna 30b, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Wyłączona z ruchu zostanie jezdnia północna wraz z chodnikiem. Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy od składu budowlanego w kierunku zachodnim, a także zakaz parkowania wzdłuż ul. Bociana po obu stronach. Zapewniony będzie dojazd i dojście do wszystkich posesji.

Zmiany zostaną wprowadzone do odwołania, na okres około ośmiu miesięcy. W tym czasie na ul. Bociana prowadzone będą prace związane z budową linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju do Górki Narodowej.

Z kolei od wtorku, 2 marca do końca tygodnia, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wprowadzone będą połówkowe zamknięcia jezdni na potrzeby robót na ul. Mackiewicza, na wysokości wyłączonego z ruchu przystanku w kierunku ul. Opolskiej. Roboty będą wykonywane od godz. 18-19 jako prace nocne. W przypadku wytwarzania nadmiernych wibracji lub hałasów, prace zostaną przerwane o 22.00.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności