Pracownicy Biedronki otrzymają specjalną, finansową nagrodę

Do końca marca ponad 50 tys. pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych sieci Biedronka otrzyma Nagrodę Specjalną im. Soares dos Santos za 2020 rok w wysokości 2500 zł. To uhonorowanie dla osób, dzięki którym miliony Polaków mogły liczyć na to, że codziennie kupią niezbędne produkty mimo ciężkich i wymagających miesięcy pandemii – czytamy w komunikacie sieci.

Nagroda Specjalna im. Soares dos Santos w wysokości 2500 zł dla pracowników sklepów oraz centrów dystrybucyjnych będzie w tym roku o 200 zł wyższa niż ubiegłoroczna. Wszystkie nagrody zostaną wypłacone na konta pracowników jeszcze w marcu, a więc o miesiąc wcześniej niż w poprzednich latach, by ułatwić pracownikom przygotowanie się do Świąt Wielkanocnych. Do otrzymania nagrody uprawnieni są pracownicy, którzy rozpoczęli świadczenie pracy na rzecz sieci Biedronka na podstawie umowy o pracę nie później niż 01.03.2020 r. i byli zatrudnieni w dniu 01.03.2021 r. Dodatkowo wszystkie ich nieobecności w roku 2020 nie mogą przekroczyć 180 dni. Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu.

To kolejne benefity dla pracowników Biedronki w ostatnim czasie. W ubiegłym roku Biedronka dwukrotnie przyznała pracownikom dodatkowe nagrody za dwa marcowe tygodnie o łącznej wartości 550 zł brutto dla każdego pracującego w obu tych tygodniach. Dodatkowo, w tym szczególnym czasie sieć wypłaciła pracownikom pełną premię uznaniową związaną z wynikami sklepu, niezależnie od stopnia realizacji celów sprzedażowych. Przed Świętami Bożego Narodzenia w ubr. pracownicy sieci Biedronka otrzymali również rabaty na zakupy o wartości do 1000 zł.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności