Policjanci zatrzymali na zaskoczonego 46-latka. Okazało się…

Na początku marca policjanci udali się w rejon os. Kliny. Według ustaleń kryminalnych osoba zamieszkująca w jednym z tamtejszych bloków miała posiadać narkotyki.  Około godziny 12, policjanci zauważyli  typowanego mężczyznę  zmierzającego do swojego mieszkania i podjęli wobec niego interwencję. 46-latek nie ukrywał zdziwienia z powodu policyjnej wizyty.

W trakcie przeszukania komórki lokatorskiej przynależnej do mieszkania oraz zaparkowanego obok pojazdu należącego do mężczyzny policjanci znaleźli susz roślinny, oraz biały proszek. Po ich przebadaniu za pomocą testerów narkotykowych okazało się, że jest to 260 gramów marihuany  oraz ponad 83 gramy amfetaminy. To jednak nie wszystkie nielegalne rzeczy, jakie zostały tam zabezpieczone.

Kryminalni  natrafili także na  karabin sportowy, na który mężczyzna nie posiadał wymaganego zezwolenia. W związku z tym 46-latek został zatrzymany. Następnego mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz posiadania broni palnej bez stosownego zezwolenia. Wobec 46-latka zastosowany został policyjny dozór, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności