Plany Galerii Bronowice. Pojawi się mural

Galeria Bronowice planuje nowy mural. Konkurs na projekt trwa do 15 kwietnia

Ponad 210 m kw. powierzchni muru oporowego, okalającego Galerię Bronowice od strony zjazdu na podziemne parkingi, zyska nowe oblicze. Właśnie trwa konkurs na projekt i wykonanie muralu. Koncepcje, które można zgłaszać do 15 kwietnia, powinny nawiązywać do hasła „Miejsce na Twój Czas”, a także całościowej wizji architektonicznej obiektu. Dla zwycięzcy konkursu przewidziano nagrodę pieniężną.

Trwa konkurs na zaprojektowanie i wykonanie muralu, który znajdować się będzie w pobliżu Galerii Bronowice. Zgłaszane w ramach akcji „Gra o mural” projekty powinny być oryginalne i samodzielne, wykonane specjalnie na ten cel oraz nawiązywać do hasła przewodniego Galerii Bronowice, czyli „Miejsce na Twój Czas”. Do zagospodarowania jest 210 m kw. powierzchni muru znajdującego się nieopodal skate parku. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda pieniężna.

Zapraszamy wszystkie kreatywne i artystyczne dusze do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie „Gra o mural”. Jest to niezwykła okazja, aby swoim wizjom nadać konkretnego kształtu. Miejsca do zrealizowania koncepcji jest naprawdę sporo, bo aż około 210 m kw. powierzchni! Zachęcamy do zgłaszania swoich prac, tym bardziej, że dla zwycięzcy przewidzieliśmy atrakcyjną nagrodę pieniężną. Przy okazji przypominam także o zapoznaniu się ze szczegółowym regulaminem konkursu na naszej oficjalnej stronie internetowej – mówi Aleksandra Mańka, Dyrektor Galerii Bronowice.

Regulamin konkursu „Gra o mural” oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie www.mural.galeriabronowice.pl. Dodatkowe pytania należy przesłać na adres e-mail: graomural@galeriabronowice.pl. Autor zwycięskiej pracy zobowiązuje się wykonać projekt samodzielnie bądź z ekipą najpóźniej do 10 czerwca.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności