Planują zorganizowanie Jarmarku Wielkanocnego w Krakowie

Miasto Kraków oraz Krakowska Kongregacja Kupiecka planują zorganizowanie jedenastodniowego Wielkanocnego Placu Targowego na płycie Rynku Głównego w Krakowie. Przedsięwzięcie miałoby się odbyć w dniach 26 marca do 5 kwietnia br.

Pomimo dynamicznie zmieniającej się sytuacji epidemicznej mamy nadzieję, że w tym roku Jarmark Wielkanocny odbędzie się przy zachowaniu koniecznego reżimu sanitarnego i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Naszym zamysłem jest, aby jarmark miał formę rozproszoną. Dopełniamy wszelkich starań aby szybko i sprawnie udostępnić teren Rynku Głównego lub jeśli zajdzie taka potrzeba również Małego Rynku, oczywiście jeżeli sytuacja epidemiczna i wytyczne sanepidu na to pozwolą – wyjaśnia Tomasz Popiołek Dyrektor Wydziału Spraw Administracyjnych Urzędu Miasta Krakowa.

Organizatorzy zapraszają do udziału wystawców oferujących towary związane ze świętami wielkanocnymi oraz gastronomików i restauratorów z zastrzeżeniem, ze będą mogli prowadzić sprzedaż wyłącznie na wynos.


Chętnych do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają do kontaktu mailowego lub telefonicznego z Biurem Kongregacji w terminie do 05 marca br. tel. 12 421 24 42, 12 430 04 81, e-mail: kongregacja@kongregacja.pl

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności