Już 8 marca zapraszamy na otwarcie nowej pizzerii w Krakowie!

Artykuł partnera

Już 8 marca na kulinarnej mapie Krakowa pojawi się Pizzeria u Drwala.

Zapraszamy do pizzerii, która oferuje szeroki wybór wyśmienitych dań kuchni włoskiej, takich jak pizza, focaccia, bruschetta, oraz tradycyjne włoskie sałatki. W szybkiej dostawie oferujemy możliwość skonsumowania pysznych, świeżo przygotowanych przez nas posiłków. Wszystkie dania, w tym również sosy przygotowujemy od podstaw sami, a składniki zamawiamy na bieżąco aby były zawsze świeże i dobrej jakości. Spotka Cię tu również miła obsługa oraz przyjazna atmosfera, w której na pewno poczujesz się bardzo dobrze.

Burgery – grillujemy wołowinę i podajemy ja zawsze w towarzystwie świeżych warzyw. To jakość naszych składników jest gwarancją niepowtarzalnego smaku.
Czym byłby burger bez świeżych warzyw i najlepszych dodatków? U nas wiemy, że wszystkie składniki muszą być najwyższej jakości. Dbamy o to, żeby warzywa były krojone w restauracji, tuż przed podaniem. Dzięki temu zachowują pełnię smaku i nie tracą wartości odżywczych. Świeżo krojone pomidory, cebula czy pikle to dodatki, które fantastycznie dopełniają smak naszych burgerów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony https://www.pizzeriaudrwala.com.pl/. Jesteśmy również na Facebooku i Instagramie

Nasz adres:
Józefa Brodowicza 12 Kraków
Telefon do zamówień:
503 088 451
503 088 461

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności