Będzie nowe połączenie lotnicze z Krakowa

Od czerwca 2021 roku z Krakowa będzie można podróżować dwa razy w tygodniu do  chorwackiego Splitu, pięknego słonecznego miasta nad Adriatykiem, które zachwyca wspaniałą kuchnią oraz niezwykłymi zabytkami.

„Cieszymy się z kolejnego połączenia, które powiększy letnia ofertę krakowskiego lotniska. To także impuls, nadzieja, by pozytywnie patrzeć w przyszłość.” – powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.

„Dalmacja i Małopolska to dwa regiony cieszące się dużą popularnością wśród turystów na całym świecie.” dodał prezes Zarządu Kraków Airport.

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online
 za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia, jak i schodzenia z pokładu.

Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu, a także dostosowywać się do wszystkich wymogów sanitarnych
w Kraków Airport.

Linia Wizz Air stworzyła nową, stale uaktualnianą mapę kierunków WIZZ, aby pasażerowie mogli na bieżąco sprawdzać, do których miejsc z siatki połączeń WIZZ można latać.
To również źródło informacji na temat obowiązujących restrykcji dotyczących podróżowania.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności