Rozbudowa al. 29 Listopada: Pojawią się utrudnienia w rejonie ul. Powstańców

23 lutego pojawią się jednodniowe utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu al. 29 Listopada i ul. Powstańców. Tego dnia, w godzinach od 8.00 do 16.00, wykonawca rozbudowy al. 29 Listopada planuje wycinki.

W związku z zaplanowanymi na 23 lutego wycinkami, na skrzyżowaniu al. 29 Listopada i ul. Powstańców wprowadzona będzie tymczasowa organizacja ruchu. Pojawią się zawężenia prawych pasów al. 29 Listopada po północnej i południowej stronie skrzyżowania.

Pojawią się też utrudnienia w ruchu pieszym. Przejście w rejonie objętym pracami możliwe będzie jedynie za zgodą pracowników.

Warto wiedzieć, że równolegle z wycinką roślinności postępują też wyburzenia obiektów kolidujących z inwestycją. W tym tygodniu tego rodzaju roboty prowadzone są w rejonie skrzyżowania al. 29 Listopada i ul. Rybianka. Nie powodują one jednak utrudnień w ruchu.

W kolejnych tygodniach prace porządkowe w ramach rozbudowy al. 29 Listopada będą kontynuowane. Łącznie, w ramach zadania musi zostać usuniętych 371 sztuk drzew. W ich miejsce zostanie nasadzonych tyle samo sztuk roślin. W ramach wyburzeń zniknie 35 obiektów budowlanych, na które składają się m.in. budynki, kioski czy ogrodzenia.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności