Rozbudowa 29 Listopada: Będą utrudnienia!

Zarząd Inwestycji Miejskich informuje, że w czwartek, 18 lutego, w godzinach od 8.00 do 16.00 wprowadzona będzie tymczasowa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania al. 29 Listopada z ulicami Nad Strugą i Woronicza. Ma to związek z prowadzonymi na zlecenie ZIM pracami przygotowawczymi pod rozbudowę al. 29 Listopada.

W tym dniu, w godzinach od 8.00 do 16.00 zamknięty dla ruchu będzie jeden pas ruchu ulicy Nad Strugą w kierunku na al. 29 Listopada. Przejście chodnikiem po północnej stronie ul. Nad Strugą będzie dopuszczone warunkowo, za zgodą pracowników realizujących inwestycję.

Utrudnienia pojawią się też w rejonie skrzyżowania al. 29 Listopada i ul. Woronicza. Na odcinku od wiaduktu do ul. Woronicza będzie wprowadzone zawężenie skrajnego prawego pasa w kierunku na Warszawę. Poruszanie się chodnikiem będzie możliwe jedynie za zgodą pracujących tam osób.

Zarówno w rejonie ul. Nad Strugą, jak i ul. Woronicza prowadzone będą wycinki drzew konieczne w związku z realizacją rozbudowy al. 29 Listopada.

Za utrudnienia przepraszamy.

W kolejnych tygodniach wykonawca zadania przystąpi do wyburzania obiektów kolidujących z inwestycją.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności