Piąta edycja programu „Nowa Huta dziś!” Można zgłaszać propozycje zadań

Dostępny jest już formularz, za pomocą którego można zgłaszać propozycje zadań do realizacji w ramach programu „Nowa Huta dziś!” – informuje Zarząd Dróg Miasta Krakowa. Zgłoszenia będą zbierane do 31 marca, następnie zostaną poddane weryfikacji.

Program „Nowa Huta dziś!” skierowany jest do mieszkańców nowohuckich dzielnic – Bieńczyc, Czyżyn, Mistrzejowic, Nowej Huty i Wzgórz Krzesławickich. Jego celem jest poprawa infrastruktury tego obszaru. Zadania mogą zgłaszać mieszkańcy, organizacje pozarządowe, radni reprezentujący te dzielnice.

Zgłoszenia będą zbierane do 31 marca, a następnie zostaną poddane weryfikacji. Ostateczna lista zadań zostanie przygotowana do 10 maja. Prace będą realizowane do połowy grudnia.

Mieszkańcy przed zgłoszeniem zadania powinni zweryfikować czy teren, na którym zadanie miałoby być realizowane, należy do Gminy Miejskiej Kraków. Pomocne będą tu strony Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej

W spisie warstw należy odnaleźć strukturę własności. Po kliknięciu w dany obszar, uzyskamy informację o zarządcy danej działki.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności