Ostatnie dni na zobaczenie Ogrodu Świateł – Alicja w Krainie Czarów

Jeżeli chcecie zobaczyć Ogród Świateł – Alicja w Krainie Czarów, to radzimy się pospieszyć!

Czym jest Ogród Świateł?

Alicja w Krainie Czarów – Ogród Świateł jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce. To nowoczesna, niezwykła sztuka narracji, dzięki której wszyscy odwiedzający, niezależnie od wieku przeniosą się do nowej rzeczywistości, pełnej ekscytujących przygód.

Dodatkowo wszystkie figury świetlne zostały otoczone multimedialnymi iluminacjami, które współgrają z dźwiękiem, obrazem i muzyką, co gwarantuje wiele wspaniałych emocji i niezapomnianych wrażeń. Tylko w Ogrodzie Świateł możesz spacerować 18-metrowym multimedialnym tunelem świetlnym, podziwiać spektakularne mappingi, zmieniającą kolory łąkę albo zatracić się bez pamięci w dwustronnym labiryncie świetlnym (50 tysięcy światełek) i wiele innych.

Wystawa czynna jest do 28 lutego 2021 r. w Ogrodzie Doświadczeń im. S. Lema w Krakowie, który położony jest obok hali widowiskowo – sportowej TAURON Kraków Arena, naprzeciw Centrum Handlowego M1, przy Alei Pokoju 68.

Od 𝟐𝟑 𝐥𝐮𝐭𝐞𝐠𝐨 (𝐰𝐭𝐨𝐫𝐞𝐤), pokazy laserowe będą zaczynać się od godziny 𝟏𝟖:𝟏𝟓. Bilety możesz kupić w każdej chwili online na www.ogrodswiatel.pl lub w kasie stacjonarnej wystawy wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do niedzieli od godziny 17:00 do godziny 21:00

CENNIK:
Poniedziałek – czwartek:
Bilet normalny – 24 zł
Bilet ulgowy* – 19 zł
Bilet rodzinny – 75 zł (2 osoby dorosłe i 2 dzieci lub 1 osoba dorosła i 3 dzieci)
Bilet dziecięcy – 1 zł (dziecko do 3 roku życia)
Piątek – niedziela + święta:
Bilet normalny – 29 zł
Bilet ulgowy* – 24 zł
Bilet rodzinny – 95 zł (2 osoby dorosłe i 2 dzieci lub 1 osoba dorosła i 3 dzieci)
Bilet dziecięcy – 1 zł (dziecko do 3 roku życia)*Na podstawie stosownego dokumentu: dzieci powyżej 3 roku życia, uczniowie, studenci (do 26 roku życia), doktoranci (do 35 roku życia), emeryci, renciści, posiadacze karty ISIC i EURO 26, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności