Ogłoszono nowy koncert w Tauron Arenie Kraków

Organizator koncertów Live Nation Polska informuje o kolejnym koncercie, który ma odbyć się w Tauron Arenie Kraków.

THE WEEKND OGŁASZA POWRÓT NA ŚWIATOWĄ SCENĘ
Z TRASĄ KONCERTOWĄ “AFTER HOURS TOUR”

Trasa ogłoszona na 2022 rok obejmuje koncerty w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Koncert zaplanowano na 7 listopada 2022 roku. Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 8 lutego o godzinie 10:00
po historycznym występie The Weeknd na Super Bowl.

Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy rozpoczyna się w piątek, 5 lutego o 10.00 i potrwa do poniedziałku, 8 lutego do 9.00.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w sobotę, 6 lutego o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do poniedziałku, 8 lutego do 10.00.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w poniedziałek, 8 lutego o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Światowa trasa obejmująca 104 koncerty rozpocznie się 14 stycznia w Vancouver w Pepsi Live w Rogers Arena, a następnie zawita do Chicago, Dallas, Los Angeles, Miami, Paryża, Berlina i innych europejskich miast, w tym Krakowa, a zakończy się 16 listopada w O2 w Londynie.Ogłoszenie światowej trasy koncertowej pojawia się zaledwie kilka dni przed występem zdobywcy wielu multi-platynowych płyt podczas Super Bowl i zawiera ważne informacje o przełożonych koncertach z 2021 roku, które będą teraz częścią trasy After Hours Tour 2022. Oprócz 39 nowych dat, The Weeknd zapowiada także wydanie w ten piątek, 5 lutego, nowego krążka “The Highlights”. “The Highlights” to sposób na zaprezentowanie najbardziej znaczących dzieł The Weeknd w jednym miejscu. Nie jest to płyta „Greatest Hits” ale zapewnia nowym słuchaczom wycieczkę do najlepszych i ulubionych dzieł kultowego artysty. Fani mogą złożyć zamówienie na stronie artysty.
Ponad rok po premierze, „Blinding Lights” utrzymuje miejsce w pierwszej dziesiątce już 47 tydzień i 38 tydzień w pierwszej piątce na liście Billboard Hot 100.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności