Nowy salon w Krakowie. Volkswagen Porsche Zakopiańska zaprasza!

Artykuł sponsorowany

Rok 2021 to zmiany na motoryzacyjnej mapie Krakowa. Popularna dla wszystkich podróżujących w góry trasa ZAKOPIANKA zyskuje 2 punkty istotne dla użytkowników i miłośników marki Volkswagen oraz Audi.

Salon Volkswagen z Alei Pokoju 78 od 1 lutego został przeniesiony do nowej lokalizacji – na Górę Libertowską 10. 

Budynek, w którym był już kiedyś salon Volkswagena jest teraz własnością firmy Porsche Inter Auto Polska. Nowe miejsce zostało stworzone wg najnowszych wymogów marki Volkswagen; nowy design salonu oraz nowoczesna hala napraw z  dużym zapleczem serwisowym – 16 podnośników, stanowiska myjni automatycznej i ręcznej, najnowsze wyposażenie do napraw i diagnoz pojazdów – zachęca do odwiedzin.

Salon na Zakopiance oferuje sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych marki Volkswagen, samochodów używanych, likwidację szkód komunikacyjnych, ubezpieczenia pojazdów, sprzedaż części i akcesoriów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zarówno dla marki Volkswagen jak i tymczasowo dla marki Audi.

Nowy Dealer Volkswagen Porsche Zakopiańska z okazji otwarcia przygotował dla klientów promocje serwisowe, o których można dowiedzieć się na miejscu lub ze strony www.volkswagenkrakow.pl.

Wkrótce podobny scenariusz dotyczyć będzie kolejnej lokalizacji, gdzie trwa remont i przygotowania do otwarcia nowego Salonu Audi przy ul. Zakopiańskiej 169a. Zapraszamy na stronę www.audikrakow.pl

Jeśli zatem planujecie wyjazd w góry lub po prostu często podróżujecie Zakopianką i jesteście użytkownikami samochodów Volkswagen lub Audi zapamiętajcie te nowe adresy:

Góra Libertowska 10, ul. Zakopiańska 169a.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności