Festiwal Czekolady odbędzie się w Krakowie

Aktualizacja 19.03.2021:

Zmiana terminu i miejsca wydarzenia. Szczegóły

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów słodkości! 20-21 marca 2021 w klimatycznej przestrzeni Stara Zajezdnia by DeSilva odbędzie się Festiwal Czekolady!

Na miłośników czekolady, pasjonatów cukiernictwa, koneserów oraz najbardziej wymagających degustatorów – naszych dzieci , czekać będą niesamowite smaki, kształty i kolory, a to wszystko za sprawą ziarna kakaowca.

Manufakturzyści z Polski i z zagranicy, atrakcyjny dedykowany Wielkanocy program artystyczny oraz  akcja krwiodawstwa „ Oddaj krew za torbę słodyczy” , w terminie 21 marca ( niedziela) , w godzinach 11:00 – 16:00.

Do festiwalowej codzienności należeć będą warsztaty cukiernicze oraz otwarte dla szerokiej publiczności pokazy cukierniczych mistrzów. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci – czekoladowego kina, konkursów z nagrodami. Na dorosłych czekać będą wartościowe „czeko” spotkania oraz pokazy, które pomogą w  przygotowaniu ciast oraz deserów na Świata Wielkanocy. Szukajcie nas na FB : Market Czekolady i Prezentów  – Stara Zajezdnia/Kraków

Nie czekaj! Już dziś kup bilet wstępu

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności