Takiego wydarzenia na Tauron Arenie Kraków jeszcze nie było!

Tauron Arena Kraków

W niedzielę 31 stycznia o godz. 20.00 z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy usłyszymy, jak brzmi krakowski hejnał grany z dachu TAURON Areny Kraków, a po nim występ saksofonisty Adama Pierończyka. Tego dnia zostanie także udostępniony koncert zespołu Another Pink Floyd przygotowany specjalnie na tę okazję.

Z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej krakowski trębacz Zbyszek Szwajdych odegra z dachu TAURON Areny Kraków hejnał oraz hymn WOŚP, a następnie w tym samym miejscu wystąpi znany saksofonista Adam Pierończyk. Wydarzenia, zaplanowane na 31 stycznia na godz. 20.00 będzie można śledzić na żywo na profilu Krakowa (www.facebook.com/wwwKrakowPL) na Facebooku oraz na profilu TAURON Areny Kraków (www.facebook.com/TAURONArenaKrakow). W przypadku złej pogody muzycy wystąpią  wewnątrz obiektu. Także 31 stycznia na profilu Areny opublikowany zostanie występ zespołu Another Pink Floyd zarejestrowany w TAURON Arenie Kraków specjalnie na tę okazję.

Przypomnijmy, że Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się już po raz 29. Tym razem towarzyszy mu hasło „Finał z głową”, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. WOŚP można wesprzeć na różne sposoby, między innymi wpłacając pieniądze na konto: 18 1140 1010 0000 5244 4400 1129 (tytuł przelewu: Darowizna – 29. Finał WOŚP), wrzucając pieniądze do puszek wolontariuszy oraz biorąc udział w licytacjach. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://www.wosp.org.pl/wspieraj.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności