Rowerzysta staranował gołębie na Rynku Głównym. Został zatrzymany [video]

Dwa rozjechane gołębie, to efekt szaleńczej jazdy na rowerze kuriera – dostawcy jedzenia, który w sobotnie popołudnie tak bardzo spieszył się do restauracji, że wjechał prosto w bezbronne ptaki. Dzięki operatorowi monitoringu straży miejskiej i szybkiej interwencji samych strażników, młody mężczyzna odpowie za swoje skandaliczne zachowanie przed sądem.

Jak informują strażnicy miejscy, było kilka minut po 15, gdy na jednym z monitorów pojawił się pędzący na rowerze (kurier). Taki widok w Rynku Głównym nie jest niczym wyjątkowym, ale tym razem operator przecierał oczy ze zdumienia widząc, jak dostawca wjeżdża w gołębie, po czym błyskawicznie znika z zasięgu kamer. Mijała godzina od zdarzenia i gdy wydawało się, że już nie uda się go namierzyć, nagle znów pojawił się na ekranie. Właśnie zsiadł z roweru przy ulicy Grodzkiej i wszedł do restauracji.

Na miejsce natychmiast udali się strażnicy. Mężczyzna był tak zaskoczony pojawieniem się funkcjonariuszy, że nie stawiał żadnego oporu. Został doprowadzony na najbliższy komisariat i przekazany w ręce policji.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności