Poranna wizyta policji i przeszukanie mieszkania 32-latka z Krakowa

Kilka dni temu policjanci uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na Podgórzu pewien mężczyzna może przechowywać substancje psychotropowe. 20 stycznia br. pojawili się pod wyznaczonym adresem. 32-latek był zaskoczony poranną wizytą kryminalnych. Kiedy funkcjonariusze przystąpili do przeszukania mieszkania właściciel lokalu zaczął się bardzo nerwowo zachowywać.

W trakcie podjętych czynności mundurowi  natrafili na m.in. woreczek z zawartością 33 zawiniątek folii aluminiowej, w której znajdował się kryształ koloru białego. Po przebadaniu testerem okazało się, że jest to mefedron . W lokalu znaleziono także wagę elektroniczną, gotówkę w kwocie prawie 3 tysięcy złotych, nóż, dwa przedmioty przypominające broń, pałkę teleskopową i kilka telefonów.

32-latek przyznał się, że narkotyki które znajdowały się w mieszkaniu należą do niego, a kupił je przez internet od nieznajomej osoby. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Fot. Policja

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności