Zapraszamy na koncert Happysad – live z Krakowa

To będzie wyjątkowe zakończenie bardzo nietypowego roku. Galicja Productions wraca w grudniu do grania koncertów, chociaż będą to koncerty do.. pustej sali. Publiczność będzie mogła uczestniczyć w imprezie wyłacznie za pośrednictwem Internetu. Pierwszy koncert online odbędzie się już w ten piątek (11.12.2020). Zobaczymy na nim grupę Happysad.

Happysad to jeden z najbardziej popularnych zespołów w Polsce. Koncerty Happysad od samego początku istnienia grupy cieszą się dużym zainteresowaniem fanów. W tym roku zespół Happysad wystąpi:

Happysad jest polską grupą muzyczną, wykonującą muzykę rockową, określany czasem jako rock alternatywny. Zespół od 1995 roku działał pod nazwą HCKF (Hard Core’owe Kółko Filozoficzne), a od roku 1997 zespół został przemianowany na Happy Sad Generation.
Nazwa zespołu Happysad i wyjątkowa płyta Wszystko jedno

Nazwa Happysad uformowała się dopiero w 2002 roku, kiedy to wybrane zostało także logo grupy i nagrane zostało pierwsze demo z materiałem, który później znalazł się na płycie „Wszystko jedno”. Krążek przez wiele tygodni nie schodził z listy przebojów radiowej Trójki.

W 2007 roku magazyn Teraz Rock  uznał go za jeden z 50 najważniejszych krążków w historii polskiego rocka. Swoją muzykę zespół określa jako regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Koncerty Happysad to porządna dawka pozytywnej muzyki, jak i szczególnego klimatu. Warto zaznaczyć, że kapel ma na koncie ponad 450 zagranych koncertów w całym kraju. Utworów takich jak Łydka czy Zanim pójdę, nie trzeba nikomu przedstawiać.  Kolejne albumy również spotykały się z fantastycznym przyjęciem przez fanów.

Start: 20:00 wydarzenie dostępne bezpłatnie na profilu FB Galicja Productions oraz na kanale Youtube Galicja Productions

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności