Bezpłatnie widowisko z najpiękniejszymi polskimi kolędami

Już w czwartek o godz. 12.00 na platformie PLAY KRAKÓW będzie można zobaczyć bezpłatnie widowisko z najpiękniejszymi polskimi kolędami w nowych aranżacjach. Wystąpią m.in. Gaba Kulka, Anna Maria Jopek, Ralph Kaminski, Kasia Lins czy Igor Herbut.

Zdecydowaliśmy się powierzyć realizację i świąteczną oprawę koncertu niezawodnemu Maciejowi Sobocińskiemu. I wiem, że efekt zaskoczy wielu widzów, bo w ten wyjątkowy czas odetchniemy od spektakularnych widowisk, by poczuć prawdziwie rodzinną atmosferę. Zamiast zwracać uwagę na wielką scenografię czy efekty, spędzimy ten czas z niezwykle utalentowanymi muzykami, których zaprosiliśmy do współpracy. Będzie szczerze, prosto i elegancko – mówi Izabela Błaszczyk, dyrektor KBF. 

W prawdziwie domowej atmosferze zaprezentują się: Ralph Kaminski, Bela Komoszyńska, Piotr Zioła, Kasia Lins, Igor Herbut, Gaba Kulka, Renata Przemyk, Janusz Radek oraz Anna Maria Jopek. Dołączą do nich młode reprezentantki krakowskiej sceny – Edyta Górecka i Asia Nawojska.

Kierownikiem muzycznym projektu jest Jacek Tarkowski – lider Tarkowski Orkiestra, silnie związany z naszym miastem muzyk, odpowiedzialny za warstwę dźwiękową niezliczonych produkcji filmowych i telewizyjnych. Brzmienie orkiestry wzmocni kojarzony z nurtem world music zespół Kroke.

Aby skorzystać z zaproszenia, wystarczą smartfon, tablet lub laptop podłączone do internetu. Przewagą krakowskiego koncertu nad telewizyjnymi widowiskami jest fakt, że nie jest przerywany reklamami, można go zatrzymać w dowolnej chwili i przewinąć, w dodatku wspólne oglądanie można zaplanować o pasującej wszystkim domownikom godzinie.

W programie wydarzenia pojawią się takie kolędy, jak „Cicha noc”, „Gdy śliczna Panna”, „Wśród nocnej ciszy”, czy „Lulajże, Jezuniu”. Będą też nietypowe duety.  „Mędrców świata” wykonają Ralph Kaminski i Asia Nawojska. Możecie wierzyć na słowo – takiego koncertu jeszcze nie było!

Niech nasza „Nie taka cicha” poniesie się na cały Kraków i nie tylko! Oglądaj bezpłatnie od 24 grudnia 2020 roku na playkrakow.com!

Fot. Robert Słuszniak 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności