Al. 29 Listopada będzie nieprzejezdna

Uwaga kierowcy! W nocy z wtorku na środę prowadzone będą prace rozbiórkowe wiaduktu kolejowego nad aleją 29 Listopada w rejonie ulicy Siewnej. Z tego powodu zostanie wyłączony ruch drogowy pod wiaduktem, a samochody i autobusy komunikacji miejskiej zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Od godz. 19.00 mogą się pojawić chwilowe utrudnienia w ruchu na ul. Siewnej. Natomiast od północy do godz. 4.00 al. 29 Listopada będzie nieprzejezdna w rejonie ul. Siewnej. W czasie zamknięcia drogi wyznaczony będzie objazd ulicami Siewną i Mackiewicza.

Zmiany w nocnej komunikacji autobusowej:

  • nr 917 – będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: „Krowodrza Góka” – … – przystanek „Mackiewicza”, ul. Mackiewicza, ul. Siewna, al. 29 Listopada – … – „Górna Wieś Pętla”
    • Przystanki „Imbramowska”, „Opolska Estakada” i „Dobrego Pasterza” będą nieczynne. Przystanek „Mackiewicza” w kierunku „Górnej Wsi Pętli” zostanie przeniesiony na ul. Mackiewicza.
      Na zmienionym odcinku trasy autobusy nie będą się zatrzymywać na żadnych przystankach. Rozkład jazdy nie zostanie zmieniony.
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności