2 grudnia rozpocznie się remont fragmentu ulicy Tynieckiej

W środę, 2 grudnia rozpocznie się remont fragmentu ulicy Tynieckiej – w związku z pracami mogą pojawić się lokalne zmiany w organizacji ruchu.

Ulica Tyniecka na odcinku od Rynku Dębnickiego do Szwedzkiej zyska nową nawierzchnię, dodatkowo odnowiony zostanie fragment chodnika. Drogowcy w pierwszej kolejności będą realizować prace brukarskie, później wymianę nawierzchni. W związku z robotami mogą pojawić się lokalne zawężenia.

Remont potrwa do końca grudnia, a jego koszt to ok. 290 tys. zł. Na tej ulicy, w rejonie ul. Kolnej trwa budowa ciągu pieszego w ramach „Programu budowy chodników” (koszt ok. 145 tys. zł), remontowany jest też odcinek chodnika od Jemiołowej do budynku nr 135 (koszt ok. 90 tys. zł) – te prace potrwają do końca roku.

Drogowcy od zeszłego tygodnia pracują na ulicy Dymarek – wymiana nawierzchni jezdni za kwotę ok. 1,2 mln zł, na ul. Płaszowskiej – również remont nawierzchni za kwotę 190 tys. zł. Z kolei na os. Jagiellońskim przy budynku nr 21 odnawiają parking – koszt prac to ok. 160 tys. zł. Remonty w tych miejscach zakończą się w połowie grudnia, obowiązują lokalne zmiany w organizacji ruchu.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności