Zamów choinkę z dostawą do domu!

Artykuł sponsorowany

W związku z wprowadzanymi obostrzeniami mogłoby wydawać się, że Święta Bożego Narodzenia w tym roku niestety będą inne niż te, które pamiętamy z lat ubiegłych. Nauczeni doświadczeniem tegorocznych świąt Wielkiej Nocy zastanawiamy się, czy podczas spotkań rodzinnych nie narazimy nie tylko siebie, ale także naszych bliskich na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem, każdy z nas chciałby zminimalizować to ryzyko.

reklama

Prezenty? Możemy zamówić przez internet. Produkty spożywcze? Zostaną nam dostarczone z lokalnych sklepów przez kurierów. A co z pięknie pachnącą oraz przystrojoną choinką?

reklama

Choinka jest jednym z najważniejszych świątecznych symboli, to pod nią zgodnie z tradycją czekają na nas świąteczne upominki, dlatego w tym roku w Krakowie i najbliższych okolicach świąteczne drzewko może zostać dostarczone pod Wasze drzwi!

Choinkę można zamówić już dziś na stronie www.choinkizkrakowa.pl. Dostawy ruszają już od 1 grudnia i będą trwały, aż do świąt, co pozwala na rozległy wybór terminu, w którym chcemy aby drzewko znalazło się w naszym domu. Choinki są ścinane lub wykopywane nie wcześniej niż 2 dni przed planowaną dostawą.

Wszystkie drzewka pochodzą od polskich hodowców, a kupując choinkę w ten sposób wspierasz lokalnych przedsiębiorców!

W zależności od preferencji zamówić można choinki cięte o wysokości od 100 cm do 300 cm, do wyboru mamy również rodzaj drzewka, są to jodły kaukaskie, świerki pospolite oraz świerki kłujące srebrne. W ofercie znajdują się również choinki w doniczkach o wysokościach od 120 cm do 260 cm, które wykopywane są ręcznie, tak aby po zakończeniu okresu świątecznego można było je zasadzić na przykład w przydomowym ogródku.

Nie czekaj, zamów choinkę już dziś w celu wybrania dogodnego terminu dostawy!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności