W poniedziałek rusza kolejna edycja Wampiriady. Oddaj krew!

Tak niewiele potrzeba żeby uratować ludzie życie – dokładnie 450 ml krwi. Dla Ciebie to niewiele, ale dla kogoś to bezcenna szansa.

Już w poniedziałek 16 listopada na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, rusza XL edycja Wampiriady, czyli  ogólnopolskiej akcji honorowego krwiodawstwa. Jest ona organizowana przez studentów z Niezależnego Zrzeszenia Studentów UEK.

W tym roku dołożyli oni wszelkich starań, aby mimo trudnej sytuacji akcja doszła do skutku. Postarali się, by zachowane zostały wszystkie normy sanitarne, a  wydarzenie było bezpieczne dla wszystkich uczestników.

Przy pomocy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, będą czekać na krwiodawców aż do czwartku (19 listopada).

Wampiriada każdego roku odbywa się w dwóch edycjach – jesiennej oraz wiosennej, które dotychczas zgromadziły już ponad 20 tys. osób, chcących bezinteresownie nieść pomoc innym.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji można uzyskać na facebook’owym wydarzeniu, a także na profilu maskotki Wampiriady UEK – Krwiopijka.

https://www.facebook.com/events/346269813342036/?active_tab=about

https://www.facebook.com/krwiopijek

Pokaż serce, oddaj krew!

Prowadzisz biznes w Krakowie? Zapraszamy do współpracy

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności