Zdrowo i nietypowo – catering FRESH u nas lub u Ciebie

Artykuł partnera

Głodny? Zadzwoń do FRESH, z nami nie jest nudno…

Codziennie gotujemy inne dania, oprócz naszego stałego menu zawsze znajdziesz u nas zestawy dnia w wersji: FIT, WEGE oraz MEAT – codziennie coś innego w przystępnej cenie  – lunch FRESH zamówisz już od 16,00 zł..

Dawno… dawno…  temu w czasach przed pandemią…. zajmowaliśmy się głównie cateringiem biznesowym, teraz nasi klienci to Wy  – mieszkańcy Krakowa, pracujący w domu lub w biurze, odizolowani na kwarantannie albo jeszcze skutecznie ukrywający się przed Covidem.

Od poniedziałku do piątku dostarczamy Wam bezpiecznie i prosto pod drzwi – to na co macie smaka, a jesteśmy tu: http://mapa.bezpiecznedowozy.pl   bo przestrzegamy procedur dobrych praktyk #koronawirus opracowanych przez Stava & HoReCa. Dostarczamy nie tylko gorące dania, u nas możesz zamówić też posiłek w wersji wystudzonej w zgrzanych termicznie opakowaniach (termin przydatności 48 godz.). Jest to fajna opcja na kolację lub obiad na drugi dzień. Rano gotujemy, studzimy, zgrzewamy i  dostarczamy Ci razem z gorącym lunchem. Mamy też wyroby własne w wersji zamrożonej – ręcznie lepione pierogi i nie tylko… wrzucasz do zamrażarki i czekają aż dopadnie Cię głód.

W trosce o środowisko dostarczamy nasze dania w OPAKOWANIACH BIODEGRADOWALNYCH oraz walczymy z marnowaniem jedzenia współpracując z organizacjami: Too Good To Go oraz z FOODSI. Wystarczy zainstalować sobie jedną z tych aplikacji aby zgarnąć u nas paczki z jedzeniem za jedyne 7,99 zł.  https://toogoodtogo.pl/pl   albo  https://www.foodsi.pl/   NIE MARNUJ JEDZENIA!

W tygodniu dowozimy obiady (GRATIS – w północnej części Krakowa) natomiast w WEEKENDY oferujemy usługi cateringowe na imprezy okolicznościowe – catering FRESH u nas lub u Ciebie – w Twoim domu lub ogrodzie, w terenie albo w naszym lokalu w Centrum Biurowym Euromarket przy Jasnogórskiej 1 (Rondo Ofiar Katynia).

Na wyłączność do Waszej dyspozycji jest ponad 150m2 lokalu, kącik z grami dla dzieci, w sezonie letnim ogródek oraz wygodny parking plus zero korków i dobry dojazd od strony Balic, Zabierzowa, Zielonek i Olkusza. Przyjęcia z okazji chrztu komunii, urodzin, spotkania towarzyskie i kameralne przyjęcia weselne. Catering zdrowo i nietypowo, klasycznie albo z twistem…  może być FIT lub WEGE lub MEAT lub wszystkiego po trochę… bardzo elegancko, nowocześnie lub skromnie – Ty wybierasz my doradzamy.

Tu nasza oferta cateringowa na imprezy:
https://chrzcinyikomunie.pl/catering/zdrowo-i-nietypowo-catering-fresh-u-nas-lub-u-ciebie

Gotujemy #zdrowo i nietypowo… dla chcących odżywiać się świadomie, którzy stawiają na zdrowy styl życia. Sprawdzeni dostawcy, wysoka jakość, receptury, które bazują na starannie dobranych surowcach. Inspiracje czerpiemy m.in. z WEGE blogów kulinarnych #jadlonomia #wegannerd #zielenina bo roślinne jedzenie jest dla nas wyzwaniem i zajmuje w naszej kuchni bardzo ważne miejsce. Wierzymy, że wegetariańskie jedzenie  to właściwy kierunek dla naszej planety i dla naszego zdrowia, dlatego staramy się edukować i zachęcać… ale lekko… poprzez gotowanie ciekawych i smacznych dań wegetariańskich jako alternatywy do schabowego. I widzimy, że to działa, bo wielu naszych klientów coraz częściej z tej alternatywy korzysta.

Doceniło nas nawet HAPPY COW, które stworzyło nam taki profil https://www.happycow.net/reviews/fresh-krakow-218013  Happy Cow (jak podaje Wikipedia) to utworzony w 1999 r. międzynarodowy przewodnik, stworzony aby pomagać „ludziom na całym świecie w znalezieniu wegańskiej, wegetariańskiej i zdrowej żywności”. Działa w ponad 175 krajach i docenia miejsca przyjazne wegetarianom.

Naszym partnerem są: #benefitlunch i #lunching, współpracujemy z #pyszne i #glovo.

Tu znajdziesz nasze codziennie menu:
https://www.facebook.com/freshkrakow/notifications/

Tu zamówisz: 12 293 20 80 zamowienia@fresh-krakow.pl

Staramy się… zależy nam… i walczymy o przetrwanie w tych pokręconych czasach.

Zapraszamy! Daj nam szanse i sprawdź nas

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności