W Krakowie będzie największy LIGHTING SHOW W POLSCE!

W Krakowie będzie największy LIGHTING SHOW W POLSCE!

Alicja w Krainie Czarów – Ogród Świateł jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce. To nowoczesna, niezwykła sztuka narracji, dzięki której wszyscy odwiedzający, niezależnie od wieku przeniosą się do nowej rzeczywistości, pełnej ekscytujących przygód.

Dodatkowo wszystkie figury świetlne zostały otoczone multimedialnymi iluminacjami, które współgrają z dźwiękiem, obrazem i muzyką, co gwarantuje wiele wspaniałych emocji i niezapomnianych wrażeń. Tylko w Ogrodzie Świateł możesz spacerować 18-metrowym multimedialnym tunelem świetlnym, być widzem pokazów świetlnych na choince z niemal 30 tysiącami punktów LED, podziwiać spektakularne mappingi, zmieniającą kolory łąkę albo zatracić się bez pamięci w dwustronnym labiryncie świetlnym (50 tysięcy światełek) i wiele innych.

Wystawa będzie czynna od 30 października do 28 lutego 2021 r. w Ogrodzie Doświadczeń im. S. Lema w Krakowie, który położony jest obok hali widowiskowo – sportowej TAURON Kraków Arena, naprzeciw Centrum Handlowego M1, przy Alei Pokoju 68.

Godziny otwarcia:
niedziela-czwartek: 17:00 – 21:00
piątek-sobota: 17:00 – 22:00

Dodatkowo w każdy piątek, sobotę i niedzielę odbędą się specjalne pokazy laserowe, które odbywać się będą w godzinach od 18:00 do 21:00 co 30 minut.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Informacje o biletach już wkrótce!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności