Specjalna wersja Halloweenowa w domu strachu Fear Factory

Artykuł partnera

Zapraszamy na specjalną wersję Halloweenową do domu strachu Fear Factory przy ulicy Westerplatte 5/9 w Krakowie.

Zostajesz zamknięty w zupełnie ciemnym pomieszczeniu i zaczynasz zastanawiać się czy to była dobra decyzja…

Słyszysz głos Twoich znajomych i trzymasz któregoś z nich za rękę, ale nie możesz przecież nic zobaczyć i zaczynasz mieć wątpliwości. Oni mogą przecież czyhać w każdym rogu i nigdy nie wiesz kiedy spróbują Cię złapać.

Idziecie przez wąskie korytarze, czując wciąż na plecach oddech jakiejś mrocznej postaci. W końcu słyszysz swoje imię i już wiesz, że to właśnie Ty musisz poświęcić się dla swojej grupy.

Czy zdołasz pozostać sam na sam za kratami, pozwalając dzięki temu przedostać się Twoim znajomym dalej? Masz przecież świadomość, że krata w każdej chwili może się zatrzasnąć, a głosy, które słyszałeś zdają się być coraz bliżej.

Czy uda Ci się przezwyciężyć paraliżujący Cię strach?

Przyjdź do domu strachu Fear Factory i sprawdź, czy poradzisz sobie w takiej sytuacji.

Do pokonania czeka Was aż 120 m2 podzielonych na kilka pomieszczeń. Musicie znaleźć ukrytą dźwignię, wejść pod kraty, przejechać trumną do sekretnego pomieszczenia, czy usiąść na krześle elektrycznym – wszystko to w zależności od wersji pokazowej jaką wybierzecie.

Aby przedostać się dalej musicie współpracować, choć w tym na pewno będą chciały Wam przeszkodzić przeklęte postacie błąkające się po piwnicy przy ulicy Westerplatte.

Odwiedź nas i sprawdź gdzie leży Twoja granica strachu…

Dom Strachu Fear Factory

ul. Westerplatte 5/9

Kraków

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności