Soup Culture Kraków – nowe miejsce na kulinarnej mapie Krakowa [konkurs]

Konkurs zakończony, zwycięzca: Agata S

Chlebowe, wypiekane kubki do zup, bo o nich mowa, to niezwykły produkt marki Soup Culture, który został przez nich stworzony i opatentowany. Od początku działalności firmy,  do dzisiaj, zupiarnie Soup Culture działają już w 10 krajach! Jest wśród nich Polska i to właśnie w tym roku, w październiku, do grona miast, w których są już dostępne jadalne kubki, dołączy Kraków!

Nowe miejsce zostanie otwarte już 23 października, przy ul. św. Sebastiana 10. Lokal otwarty będzie od godziny 11:00 do 19:00

 W ofercie, na początek, będzie ponad 50 smaków, komponowanych w tygodniowe menu kremowych zup, gotowanych bez dodatku mięsa, chemii spożywczej, polepszaczy smaku czy mącznych zagęstników. Główną ideą Soup Culture jest promowanie zdrowia, więc dania tworzone są ze świeżych i zbilansowanych produktów, często sezonowych, a to, co robi na gościach największe wrażenie, to opakowanie, w którym kremy są serwowane. 

Z okazji otwarcia Soup Culture Kraków mamy dla naszych czytelników konkurs. Do wygrania jest jedno zaproszenie do zupiarni, dzięki niemu możecie odebrać dwie dowolne zupy. WAŻNE! Odbiór nagrody możliwy jest tylko w dniu otwarcia lokalu, czyli 23 października.

Aby mieć szansę na wygranie zaproszenia – wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe.

  • Jadalne, świeżo wypiekane kubki składają się z…? (odpowiedzi znajdziecie na łamach CowKrakowie.pl)
  • Napisz dlaczego do Ciebie powinno trafić zaproszenie?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule napiszcie „Konkurs Soup Culture Kraków”

Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku (22 października) do godziny 15:00. Poprawną i najciekawszą odpowiedź nagrodzimy zaproszeniem.

Powodzenia!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności