Siłownia w Krakowie obeszła zakaz. Utworzyli sklep z testowaniem sprzętu i Kościół Zdrowego Ciała

Od dziś siłownie i kluby fitness zostały w Krakowie zamknięte. Jednak siłownia Atlanitc Sport Fitness znalazła sposób na dalsze funkcjonowanie.

Siłownia na swoim fanpage poinformowała, że od dziś otwiera sklep do ćwiczeń Atlatnic. Mało tego, właściciele wspomnieli, że skoro nie mogą funkcjonować zajęcia fitness – od dzisiaj ruszają w klubie zgromadzenia religijne członków związku pn. „Kościół Zdrowego Ciała”.

Pełna treść:

„Skoro nie mogą funkcjonować siłownie – w miejsce naszej od dzisiaj otwieramy SKLEP ATLANTIC ze sprzętem do ćwiczeń – nasze PKD to również 4764Z, więc możemy i zapraszamy wszystkich, którzy chcą testować odpłatnie nasze maszyny.

Skoro nie mogą funkcjonować zajęcia fitness – od dzisiaj ruszają w naszym klubie zgromadzenia religijne członków związku pn. „Kościół Zdrowego Ciała”. Trudno uwierzyć? W tym świecie wszystko jest przecież możliwe.

Oświecony Olek i Czcigodna Gosia zapraszają dzisiaj na wyjątkowe wydarzenia religijne. Na squashu natomiast mamy codziennie specjalne zawody sportowe bez udziału publiczności. Wszystko zgodnie z prawem! Większość z Was te słowa będą bawiły, Wczoraj, jak dowiedzieliśmy się o planach rządu, nikt z nas nie chciał jednak w to uwierzyć…Przecież jeśli ktoś nie chce przychodzić do klubu to nie musi! Dlaczego zatem zamyka się miejsca, w których dba się o zdrowie i kondycję ludzi, oraz przestrzega wszystkich zasad sanitarnych?! My nie tylko walczymy o zdrowie! My teraz walczymy o przetrwanie! O nasze miejsca pracy! O ludzi, którzy wrócili i stęsknili się za nami! O możliwość wyboru!

Dlatego – pozdrawiamy naszą konkurencję i inne osoby „życzliwe” – ale zanim zadzwonicie tam, gdzie chcecie teraz zadzwonić, żeby na nas donieść , zastanówcie się, czy też nie powinniście podjąć walki. Są to trudne decyzje, ale nie dajmy zniszczyć naszej branży.

Zapraszamy zatem do testowania sprzętu do ćwiczeń w sklepie Atlantic, na nabożeństwa Kościoła Zdrowego Ciała prowadzone przez naszą Radę Starszych czyli trenerów nie tylko mentalnych, oraz na zawody squasha bez udziału publiczności

Kochani Klienci,

My jesteśmy dla Was, a bez Was nie ma Nas…”

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności