Nowa data koncertu YAMATO w Krakowie

W związku z panującą obecnie sytuacją w kraju związaną z pandemią COVID-19, zmuszeni jesteśmy do przełożenia terminów koncertów grupy YAMATO w Polsce. Wydarzenie, które miały się odbyć w listopadzie 2020r., zostają przeniesione na listopad 2021r – poinformował organizator wydarzenia.

Grupa YAMATO miała wystąpić w Krakowie 5 listopada. Nowy termin to 09.11.2021

Spektakularna grupa YAMATO – najbardziej znani japońscy bębniarze świata powracają do Polski ze swoim najnowszym show w listopadzie 2021 roku. Jedyne w swoim rodzaju oryginalne brzmienia Dalekiego Wschodu, ogromna dawka optymizmu, duchowej energii oraz dreszcze emocji! Wydobywane przez muzyków dźwięki inspirowane są tradycyjną muzyką japońską, ale stanowią jej współczesne, przewrotne wariacje. Każdy z artystów prowadzi własne kabaretowo-teatralne show.

Zapierające dech w piersiach solowe popisy przeplatają się z fenomenalnymi, transowymi utworami zbiorowymi. Zespół YAMATO słynie ze spektakularnych wizualnie widowisk, na których prezentuje sztukę gry na tradycyjnych bębnach taiko. Przedstawienie, podczas którego artyści prezentują swoją ogromną fizyczną wydajność posługując się kilkoma tuzinami bębnów, o średnicy sięgającej pięciu metrów i pałeczkami o wadze do 3,5 kilograma, jest przeżyciem pozostawiających widzów bez tchu!

Występ artystów z Japonii to niezwykłe połączenie odgłosów bębnów z dźwiękami tradycyjnych instrumentów strunowych szarpanych (koto, chappa, shino-bue, samisen, kane). YAMATO wspaniale interpretuje muzyczne tradycje, które od wieków związane są z kulturą i religią Kraju Kwitnącej Wiśni.
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności