Już w piątek otwarcie Ogrodu Świateł – Alicja w Krainie Czarów

Alicja w Krainie Czarów – Ogród Świateł jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce. To nowoczesna, niezwykła sztuka narracji, dzięki której wszyscy odwiedzający, niezależnie od wieku przeniosą się do nowej rzeczywistości, pełnej ekscytujących przygód.

Dodatkowo wszystkie figury świetlne zostały otoczone multimedialnymi iluminacjami, które współgrają z dźwiękiem, obrazem i muzyką, co gwarantuje wiele wspaniałych emocji i niezapomnianych wrażeń. Tylko w Ogrodzie Świateł możesz spacerować 18-metrowym multimedialnym tunelem świetlnym, być widzem pokazów świetlnych na choince z niemal 30 tysiącami punktów LED, podziwiać spektakularne mappingi, zmieniającą kolory łąkę albo zatracić się bez pamięci w dwustronnym labiryncie świetlnym (50 tysięcy światełek) i wiele innych.

Wystawa będzie czynna od 30 października do 28 lutego 2021 r. w Ogrodzie Doświadczeń im. S. Lema w Krakowie, który położony jest obok hali widowiskowo – sportowej TAURON Kraków Arena, naprzeciw Centrum Handlowego M1, przy Alei Pokoju 68.

Godziny otwarcia:
Wystawa jest czynna codziennie od 16:00 do 21:00 (ostatnie wejście jest możliwe o godzinie 20:00). Godziny mogą ulec zmianie. Aktualne informacje dostępne są na tej stronie

Pokazy laserowe odbywają się przy akompaniamencie „Alice’s Theme” z oficjalnej ścieżki dźwiękowej „Alicji w Krainie Czarów” Tima Burtona.
Pokazy laserowe odbywają się od piątku do niedzieli i w święta co 30 minut, rozpoczynając od godziny 16:45.
Czas trwania pokazu: 5 minut.

Pokazy „Candela” 16-metrowej choinki multimedialnej z ponad 30 tysiącami multimedialnych punktów LED.:
Pokazy odbywają się każdego dnia co 30 minut od momentu otwarcia wystawy.
Czas trwania pokazu: 10 minut.

Zmyślona łąka:
pokazy odbywają się każdego dnia co 15 minut od momentu otwarcia wystawy.

Ścieżka multimedialna:
pokazy odbywają się co każdego dnia co 15 minut od momentu otwarcia wystawy..

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Bilety dostępne w kasie Ogrodu, lub na stronie https://ogrodswiatel.pl/

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności