Dodatkowe zapisy na szczepienia przeciw grypie dla seniorów

Trwają dodatkowe zapisy do udziału w miejskim programie szczepień ochronnych przeciw grypie dla osób po 65. roku życia. Jednocześnie przypominamy, że realizacja szczepień uzależniona jest od dostępności na rynku szczepionek przeciw grypie.

Krakowscy seniorzy, którzy chcą skorzystać ze szczepienia przeciw grypie w ramach miejskiego programu, mogą kontaktować się z następującymi placówkami medycznymi, które aktualnie prowadzą rejestrację (stan na 2 października):

  • COR VITA, ul. Kościuszki 35

Z uwagi na duże zainteresowanie akcją szczepień lista ta jest na bieżąco weryfikowana i aktualizowana.

Lista realizatorów, którzy aktualnie prowadzą zapisy na szczepienia ochronne przeciw grypie dla osób po 65. roku życia wraz z numerami telefonów i terminami udzielania świadczeń znajduje siętutaj.Z tymi placówkami mogą kontaktować się krakowscy seniorzy niezależnie od tego, w której dzielnicy miasta mieszkają.

Program dzielnicowy

Program szczepień ochronnych przeciw grypie dla osób po 65. roku życia realizowany jest także dla mieszkańców wybranych, wymienionych niżej dzielnic, którzy są nim obejmowani w pierwszej kolejności. W drugiej kolejności, w przypadku niewykorzystania miejsc, szczepieniami z tej puli będą mogli zostać objęci mieszkańcy innych części Krakowa. Zapisy pacjentów na szczepienia przeciw grypie dla seniorów z poniższych dzielnic, prowadzą aktualnie następujące placówki medyczne:

  • dzielnice VI i XV – COR VITA, ul. Kościuszki 35

Lista realizatorów, którzy prowadzą zapisy na szczepienia ochronne przeciw grypie dla osób po 65. roku życia w ramach programu realizowanego dla mieszkańców wskazanych dzielnic wraz z numerami telefonów i terminami udzielania świadczeń znajduje się tutaj.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności