Daisy – nowy sklep zoologiczny na Prądniku

Artykuł partnera

Daisy – nowy sklep zoologiczny na Prądniku Białym

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka – to wiemy wszyscy, ale czy człowiek jest najlepszym przyjacielem psa? Kota? Czy jakiegokolwiek innego zwierzęcia domowego. Tak być powinno i z tego założenia wyszli założyciele sklepu zoologicznego „Daisy”, którego filia otworzyła się w tym roku na ulicy Grażyny 4 w Krakowie. To miejsce, gdzie nie tylko znajdziemy zaopatrzenie dla naszych pupili, ale też porady dotyczące ich zdrowia, przyzwyczajeń oraz potrzeb.

Daisy Kraków

Pierwszy sklep Daisy powstał z miłości do czworonoga. Suczki rasy Golden retriever, która zdobyła serca dwojga ludzi. „Daisy” stała się ich oczkiem w głowie i największą pasją i inspiracją do otwarcia przyjaznego sklepu zoologicznego.

Jak wiadomo w oparciu o pasję powstają najpiękniejsze i najbardziej wartościowe inicjatywy.

Założyciele chcieli, aby ich sklep zoologiczny był nie tylko miejscem, gdzie można znaleźć wszystko co niezbędne dla zwierząt domowych, ale również zasięgnąć porady i otrzymać fachową odpowiedź. Dlatego podstawowym wymogiem, przy zatrudnianiu pracowników jest ogromna wiedza na temat zdrowia i potrzeb naszych pupili. Również w Krakowie, na Grażyny 4 spotkamy „za ladą” ekspertów, którzy zawsze wspomogą nas wartościową wskazówką.

Daisy Kraków

W naszym sklepie pracują ludzie, którzy kochają zwierzęta i chcą cały czas zgłębiać wiedzę na ich temat. Uczą się i doszkalają, by móc jak najlepiej doradzić klientom – powiedział właściciel krakowskiej filii „Daisy”, Tomasz Świadek.

Żeby lepiej zrozumieć podejście prezentowane w sklepach „Daisy” warto zajrzeć na ich media społecznościowe. Trwająca tam kampania „porozmawiajmy o…” to właśnie wyraz zaangażowania w życie, przede wszystkim- psiaków, ale też kotów, królików i innych małych zwierząt domowych.

Warto więc zajrzeć i pod adres internetowy i na Grażyny 4.

Otwarci jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. W soboty od 8:00 do 20:00

Daisy Kraków
Daisy Kraków
Daisy Kraków

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności